Зради: як і чому

Хоча б раз у житті кожен з нас стикалася з зрадою. Боляче, прикро, незрозуміло. Холишь його, плекаєш, порошинки сдуваешь, так і він ніби на руках носить. Тільки не одну тебе, як виявилося. Давайте розберемося, чому ж сильна стать такий слабкий на зради.

Керування потребою, як в туалет сходити. Ну так вже вони влаштовані, секс – це просто потреба, не важливо з ким і де. Почуття часто тут ролі не грають. Чоловіки просто змінюють, не надаючи цьому особливого значення і сенсу. Люблять вони тільки одну єдину, а походи наліво не зради. Це спермотоксикоз, як висловився один мій знайомий.

Почуття вседозволеності і своєї значущості. Більшість чоловіків знає, що жінці важко переносити самотність. А тому вона, найімовірніше, залишиться зі своїм винних обранцем, ніж буде одна. От вони й гуляють собі спокійно. Ну покричить, побесится і заспокоїться, прийме назад. Адже він такий чудовий, єдиний і неповторний. Де їй ще такого знайти? Буде животіти одна-однісінька.

Нереалізація себе в житті. Чоловік не досяг поставлених цілей та ідеалів, а тому не відволікається на серйозні стосунки, йому потрібні контакти без зобов’язань. Адже постійні та моногамні відносини – це важка щоденна праця. Жінці потрібно приділяти увагу, дарувати подарунки. У такого чоловіка немає на це часу, він зайнятий пошуком себе.

Пошук нових відчуттів. Якщо жінка не працює над відносинами, то вони перетворюються в рутину. І не тільки над відносинами, але і над собою. Якщо партнер знає, що скаже, як надійде партнерка, якщо вона перестала стежити за собою і своїм тілом, зникає романтика і пристрасть. Це чоловіка обтяжує, і він відправляється на пошуки нових пригод, адже ця жертва, тобто ви, вже завойована і нічого інтригуючого у вас більше немає. Настають зради.

Жіноча доступність. Навколо повно особин, які з радістю готові віддатися вашому чоловікові, навіть знаючи, що він уже зайнятий. Жіноче самотність – страшна річ, здичавілі самки готові на все. Правда, потім вони неминуче захочуть окільцювати, що клюнув на них самця, але це буде пізніше. Спочатку ж такі дами доступні, нічого не вимагають взамін. А тому зради не уникнути.

Самоствердження. Чоловіки не менше жінок люблять похвалу і компліменти. Тільки для партнерів, які довгий час разом, це відходить на другий план. Як правило, жінка тикає своєму обранцеві на те, що він не зробив і який він поганий. А ось самка, яка поклала на нього око, буде, навпаки, співати дифірамби про те, який він незвичайний і чудовий. Спочатку зав’яжеться довірче спілкування, а там і до зради справа може легко дійти.

Зменшення уваги. В основному характерно для одружених пар. Часто жінка, отримавши штамп у паспорті, вважає, що в сім’ї вона реалізувалася, і далі присвячує себе або кар’єрі, або потомству. Чоловікові увага приділяється мінімальна, добре, якщо речі випрані і вечеря готова. А це б’є по їхньому самолюбству, адже вони повинні бути в сім’ї головними. Та й не тільки в родині. Будь-який чоловік вважає, що весь світ повинен крутитися навколо нього. Ось і біжить наліво в пошуках тієї, яка буде його обожнювати.

Криза. До сорока років, як правило, сексуальні можливості чоловіка починають згасати. Крім того, виникають сумніви: а чи правильною дорогою він йде по життю. Дружина зазвичай не надає цій нудьзі значення, а от самотня сусідка або колега можуть запросто надати такому самцеві підтримку, і не тільки психологічну.

Помста. Або колишньої партнерки, яка колись йому зрадила, або справжньої партнерці за її постійне бурчання, підозри, ревнощі і стеження за ним. Адже якщо отримувати, то за справу. А не постійно виправдовуватися і звітувати.

Сексуальна незадоволеність. Зазвичай в таких випадках чоловік біжить до повії, так як його пасія – це усвідомлений вибір. І він не шкодує: вона і розумниця, і красуня, але в сексі затиснута. А ще для багатьох самців їх дружина – це чисте і невинне створіння. Для брудних і хтивих бажань вони використовують професіоналок.

Таким чином, причин для зради безліч. Але, на мій погляд, всі їх можна звести до однієї: ваш партнер вас не любить. Люблячий чоловік знає, що зради – це боляче. Тому він не зможе заподіяти страждання своїй жінці, якою б сперматоксикоз у нього не було. Іншого не дано.