Важливо

Зняття нарощених нігтів

Необхідність зняття нарощених нігтів може виникнути з причини погіршення їх зовнішнього вигляду внаслідок розшарування при відростанні натуральних нігтів і складності корекції або зміни дизайну нігтів, або для того, щоб дати відпочинок своїм нігтям від нарощування.

Процедура зняття здійснюється, як правило, в косметичному салоні. При цьому використовуються спеціальні інструменти (циліндрична фреза, пилки різної абразивності та ін) і спеціальні розчинники на основі ацетону. Досвідченим майстром дана процедура проводиться швидко і безболісно і при цьому натуральні нігті зберігають міцний і здоровий вигляд.

Зняття нарощених нігтів можна робити і вдома, але при цьому важливо знати про те, що недотримання правил зняття і неправильно підібрані інструменти і матеріали можуть спотворити зовнішній вигляд Ваших натуральних нігтів. Що ж потрібно, щоб правильно здійснити процедуру зняття в домашніх умовах? Розглянемо це на прикладі найбільш поширених акрилових та гелевих нігтів.

Зняття акрилових нігтів

При зняття акрилових нігтів будинку необхідно дотримуватися наступної послідовності дій:

1. Акуратно, щоб уникнути пошкодження шкіри під нігтьовою пластиною обрізаємо вільний виступаючий край нігтя за допомогою манікюрних ножиць.

2. Видаляємо за допомогою ацетону або розчинника на його основі залишки нарощених акрилових нігтів. При цьому добре змочений ватний тампон накладається на кожну нігтьову пластину і зверху покривається шаром фольги для швидкого розм’якшення акрилу.

3. Через 10 хвилин знімаємо розм’якшений матеріал за допомогою м’якої пилочки.

Зняття гелевих нігтів

При зняття гелевих нігтів розм’якшення матеріалу ацетоном неефективно. Тому відразу після обрізання вільного краю нігтя приступають до пошаровому звільнення нігтьових пластин від гелевого матеріалу за допомогою спеціальної пилочки абразивністю 100-150 од. Дотримуючись акуратність і не поспішаючи цю роботу можна зробити за 15-20 хвилин.

Після зняття нарощеного матеріалу натуральні нігті потребують догляду та відновлювальних процедурах, до яких відносяться: 1) захисні відновлюють структуру нігтя покриття; 2) лікувальний масаж нігтів; 3) цілющі живильні креми; 4) ванночки для нігтів; 5) парафінові компреси; 6) відмова від використання в побуті хімічних миючих речовин або застосування гумових рукавичок для захисту шкіри рук і нігтів.

Leave a Reply

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *