Знак зодіаку Водолій жінка. Характеристика жінки Водолія в любов, секс, шлюб, стосунки. Гороскопи.

Гороскоп жінки Водолія Жінка-Водолій: зовнішній вигляд

Народжені в цей період жінки володіють величезною чарівністю, вишуканістю, дивовижною грацією. Їх зовнішність зазвичай ярка, що підкреслюється своєрідним іміджем, манерою одягатися. Водолії-жінки можуть одягти як на щось ультрамодний, так і в вінтажні речі, в яких блищали їхні бабусі. В інших деталях зовнішності, наприклад в зачісці, вони також відрізняються від інших оригінальністю. Навіть якщо Водолій не красуня, в компанії вона може виявитися однією з найбільш цікавих жінок.

Детальніше дивіться астростиль Водолія, ароматний гороскоп Водолія

Водолій-жінка – характеристика поведінки

У суспільстві Водолія занудьгувати неможливо, навколо неї завжди обертається безліч знайомих, причому належати вони можуть до самим різним колам. Водолій завжди намагається вникати в чужі ситуації, допомагати. У них настільки розвинена інтуїція, що дозволяє заглядати в майбутнє, в кожній жінці Водолії є щось від відьми, пророчиці.
Їх дії часто бентежать навіть тих, хто вважає себе знавцем психології. Водолії-жінки нехтують умовностями, всіляко уникають зобов’язань. Нерідко їх вчинки сприймаються як виклик громадськості, хоча у самих Водоліїв зовсім інші мотиви та цілі, що залишаються загадкою для інших. Представниці знака ведуть себе скромно, стримано, але нікому не дають нав’язати собі іншу точку зору, та й самі не прагнуть когось в чомусь переконувати. У них є свої таємниці, які вони не довіряють навіть близьким людям. Ці жінки не люблять обманювати – вони просто приховують частину інформації, не прагнуть до зайвої відвертості, хоча й відкриті.

Детальніше дивіться характер Водолія

Знак зодіаку Водолій – жінка на роботі і кар’єрі

Водоліїв називають людьми, спрямованими в майбутнє. Але це не означає, що вони тільки й роблять, що будують повітряні замки. Жінки цього знаку вміють і сумлінно працювати, створювати цілком реальні блага своїми руками. Їх відрізняє креативність, нестандартність рішень. Якщо мова йде про серйозні справи, то часто неуважні та поверхневі Водолії стають зібраними і пунктуальними. Чим старше стає така жінка, тим вона практичніше, знає, як отримати користь з своїх умінь і навичок.

Детальніше дивіться професії Водолій, Водолій-начальник, Водолій-підлеглий

Жінка-Водолій в любові

У любові вони ведуть себе дуже по-різному, для них характерно кидатися в крайнощі. Характер Водолія-жінки такий, що вона може бути відстороненою і навіть холодною, зарозумілою, прагне ідеальним, піднесеним почуттям. Якщо Водолій покохала по-справжньому, то вона не буде думати про інших партнерів. Але навіть пристрасні почуття не змінять її бажання зберегти хоча б частину особистої свободи. Водолій звертає мало уваги на кар’єрні успіхи, заможність чоловіка, їй важливіше, щоб той був її справжнім другом, вірним супутником. Розумна і прониклива жінка обов’язково допоможе обранцеві розкрити дрімаючий в ньому потенціал.

Детальніше дивіться любовний гороскоп Водолія, як завоювати жінку Водолія

Жінка-Водолій в сексі

Сексуальні бажання Водоліїв існують у тісній зв’язці з їх розумом. Як і для чоловіків, для жінок цього знака Зодіаку фізична сторона любові не є наріжним каменем у відносинах, але це зовсім не означає, що Водолії в сексі холодні і не здатні отримувати задоволення.

Детальніше дивіться зротический гороскоп Водолія

Жінка-Водолій у шлюбі

Перед тим як Водолій піде під вінець, вона буде багато і довго думати, чи варто їй вирішуватися на крок, що загрожує відібрати у неї свободу – основну життєву цінність. Ці жінки зазвичай збирають максимум інформації про майбутнього супутника життя, намагаючись зрозуміти, чи буде партія вдалою. Вона може бути такою тільки в тому випадку, якщо чоловік не стане робити спроб не тільки підпорядкувати дружину своєю волею, але і в чим-небудь взагалі її обмежувати. Як попереджає гороскоп Водолій-жінка як і раніше буде проводити час в колі, який склався до заміжжя, не відмовиться від життєвих експериментів і досліджень.
Як би не любила жінка сім’ю, вона буде належати їй не більшою мірою, ніж усім іншим. Вона націлена на виключно чесні та прозорі стосунки з чоловіком, тому можна не побоюватися за її вірність, а якщо дізнається, що чоловік її зрадив, це означає кінець відносин. У той же час вона не стане мучити його ревнощами і підозрілістю, влаштовувати стеження: безпомилково спрацює її внутрішнє чуття.

Детальніше дивіться як утримати Водолія-жінку: поради, як повернути жінку-Водолія

Знаки зодіаку: Водолій-жінка – господиня будинку

Роль домогосподарки придумана для кого завгодно, але не для Водоліїв. У таких жінок не буває “пунктиків” щодо стерильної чистоти в будинку і щоденного обіду з трьох страв, хоча вона підтримує житло в порядку хоча б тому, що у неї дуже часто бувають гості, перед якими треба тримати марку. А якщо особливо прискіпливі візитери роздивляться де-небудь невеликі “грішки”, вони всі готові пробачити цієї дивовижно привабливою, комунікабельною, доброзичливою господині і цікавої жінки.

Характеристика Водолія-жінки – матері

Зазвичай Водолії не стають “божевільними мамашками”, не дозволяють собі бурхливих емоцій у зв’язку з появою на світ малюка, демонстративних проявів любові. Однак жінка вкладе в дитини чимало сил, вбачаючи в ньому з пелюшок особистість. Водолії-мами ніколи не опікають дітей надмірно, покарання їх теж не надто суворі. Їх найбільше влаштовує роль подруги своїх дітей, допомагає пізнавати цей дивовижний світ.

Хто підходить Водолію-жінці за гороскопом для створення сім’ї

Якщо жінка – Водолій, сумісність обіцяє бути дуже гарною з представниками таких знаків Зодіаку, як Близнюки, Овен, Стрілець, Ваги.

Детальніше дивіться гороскоп сумісності Водолія

Що подарувати Водолію-жінці

Якщо жінки давно завоювали репутацію загадкових створінь, то жінки-Водолії – тим більше, і це ускладнює завдання дарувальників. Подарунок жінці-Водолію може бути пов’язаний з її допитливістю, бажанням мати справу з новинками, чого б вони не стосувалися. Можна не сумніватися в тому, що така дама непогано освоїть останню модель якого-небудь модного гаджета, кухонну техніку, “подружитися” з автомобільними приналежностями, якщо водить машину сама. Подарунок для Водолія-жінки може полягати в організації маленької пригоди, її участі в якомусь цікавому громадському заході – в залежності від індивідуальних уподобань. Зупинити вибір можна і на речі з символікою зодіакального знака або стихії, тобто Повітря – птахами, повітряними судами і т.п.

Детальніше дивіться гороскоп Водолія подарунків