Знак зодіаку Терези жінка. Характеристика жінки Ваги в любов, секс, шлюб, стосунки. Гороскопи.

Гороскоп жінки-Терези

Жінка-Терези: зовнішній вигляд

Жінки, що народилися під знаком Терезів, вважаються справжнім еталоном чарівності. Вони неймовірно привабливі, лагідні, чарівні, ніжні, за що можуть подякувати свою планету-управительницу Венеру. На чоловічу стать справляє сильне враження вишуканість манер, елегантність стилю представниці цього знака Зодіаку, доброзичливість спілкування. Такі жінки можуть виглядати дуже по-різному, але в будь-якому випадку їм притаманний особливий шарм.

Детальніше дивіться астростиль Ваг, ароматний гороскоп Терезів

Ваги-жінка – характеристика поведінки

Незважаючи на все зовнішнє чарівність і жіночність, Ваги володіють логічним, “холодним”, “чоловічим” мисленням, вони досить кмітливі та розумні. Такі жінки рідко помиляються у виборі, хоча зробити його їм непросто через вроджену нерішучості. Навіть перевершуючи кого-то в інтелекті, Ваги-жінки не поставлять людини в принизливе становище, спілкуються дружелюбно, миролюбно і делікатно. Допомогу від них приймати легко, а їх слушні поради багатьом послужать хорошу службу.
Ваги нерідко справляють враження жінок лагідних, слабких, що потребують захисту. Часто так воно і відбувається: їм потрібна опора, більш сильний, діяльний і рішуча людина. Вони в складній ситуації навряд чи стануть на шлях негідних вчинків, зради. Навколишні вдячні Терезам за те, що ті не дозволяють собі отруювати їм життя криками, дратівливістю, поганим настроєм. Такі жінки часто можуть піти в себе, надовго замовкнути, стати відстороненими, і все ж їх природна доброзичливість та інші позитивні риси характеру переважують недоліки.

Детальніше дивіться характер Ваг

Знак зодіаку Терези – жінка на роботі і кар’єрі

Ваги зацікавлені в тому, щоб бути добре забезпеченими матеріально. Вони люблять комфортне життя, повну різноманітних зручностей і задоволень, що обходиться недешево. У той же час жінки-Терези не дуже люблять надто важку, напружену роботу, особливо фізичну: для неї вони просто не створені, хоча можуть трудитися не покладаючи рук. Набагато комфортніше вони себе почувають, коли зайняті в професіях, пов’язаних зі спілкуванням з людьми, мистецтвом. Періоди високої працездатності і ентузіазму чергуються з байдужістю, розслабленістю. Як стверджує гороскоп, Ваги-жінка, напевно, не без задоволення скористається представленої чоловіком можливістю не працювати і при цьому жити забезпечено.

Детальніше дивіться професії Ваги, Ваги-начальник, Ваги-підлеглий

Жінка-Терези в любові

Ваги в більшості своїй дуже подобаються чоловікам; вони досвідчені спокусниці, спокусниці, залишає глибокий слід у чоловічому серці. Жінка може розірвати відносини досить спокійно, не стане після цього довго і сильно переживати. Щоб стосунки склалися успішно, жінці-Терезам необхідно купатися уваги і любові партнера, відчувати до нього щирий інтерес. Для закоханої по-справжньому дами її обранець перетворюється на кумира, вона стає ще більш милою, ніжною, ввічливою, хоча в той же час готова забути про близьких і друзів.

Детальніше дивіться любовний гороскоп Терезів, як завоювати жінку Ваги

Жінка-Терези в сексі

Будучи підопічними Венери, Терези не можуть бути байдужими до плотських задоволень. Особливість відношення до сексу жінок-Ваги полягає в тому, що вони отримують від нього, головним чином, фізична, але не моральне задоволення, і їх це влаштовує. Якщо жінки інших знаків після близькості можуть бути досить емоційними, то Ваги дивують чоловіків бесстрастностью, спокоєм, вони ведуть себе так, як ніби інтиму не було.

Детальніше дивіться еротичний гороскоп Терезів

Жінка-Терези в шлюбі

Жінки цього знаку Зодіаку не поспішають заміж. По натурі вони досить непостійні, їх прихильності часто бувають поверхневими і недовгими. Ці представниці прекрасної статі люблять здобувати перемоги над чоловіками. Характер Ваг-жінки такий, що для довгого спільного життя їм потрібна людина, яка могла б стати для них справжньою опорою, допоміг розділити обов’язки, тягар вирішення життєвих питань. Головною фігурою в їх життя стає саме коханий чоловік, навіть діти і батьки відходять на другий план. Це делікатна, терпляча, благородна, доброзичлива партнерка, яка стане для чоловіка справжньою окрасою і доброю подругою. Як вже зазначалося, жінки-Терези люблять задоволення, комфортне життя, але це не означає, що всього цього вони будуть досягати за рахунок паразитування на дружині.

Детальніше дивіться як утримати Ваги-жінку: поради, як повернути жінку-Ваги

Знаки зодіаку: Терези-жінка – господиня будинку

Для представників такого знака надзвичайно важливий порядок, його відсутність у цих гармонійних натури викликає дискомфорт. Жінка-Терези облаштовує житло з прекрасним смаком, дуже любить, щоб навколо все було красиво і витончено. Активно користується декором, жінці-Терезам подобається, коли в будинку є свічки, квіти, картини, коли в ньому приємно пахне. У її будинку можна чудово розслабитися, відпочити душею і тілом.

Характеристика Терезів-жінки – матері

Терези не прагнуть мати дітей у що б то не стало, для них головною людиною завжди буде залишатися чоловік, а його інтереси опиняться на першому місці. Дітям ця жінка не дозволить пустувати, щоб не порушувати татів спокій, всіляко підтримує його авторитет в їх очах. Ваги відносяться до дітей справедливо, не застосовують незаслужених покарань. Вони досить суворі, але в той же час ніжні і дбайливі, завжди знаходять спільну мову і потрібний підхід, дають гарне виховання, навчать гарних манер.

Хто підходить Терезам-жінці за гороскопом для створення сім’ї

Якщо жінка – Терези, сумісність обіцяє бути дуже гарною з представниками таких знаків Зодіаку, як Лев, Близнюки, Водолій, Стрілець.

Детальніше дивіться гороскоп сумісності Ваг

Що подарувати Терезам-жінці

Ці представниці прекрасної статі не надто вибагливі в плані підношень, але якщо подарунок жінці-Ваги вибраний з любов’ю і смаком, що це буде оцінено по достоїнству. Якщо бюджет дозволяє, добре піднести в дар поїздку в який-небудь райський куточок, але догодити жінці можна і менш витратними подарунками. Відмінний подарунок для жінок-Терезів – це якесь прикрасу, особливо з камінням: такі дами до них дуже небайдужі. Прихильні вони і до різного роду милих дрібничок, красивим предметів декору, квітів, солодощів, книжок, стильному одязі – все, що прикрашає їх самих і світ навколо.

Детальніше дивіться гороскоп подарунків Ваг