Важливо

Знак зодіаку Стрілець жінка. Характеристика жінки Стрільця в любов, секс, шлюб, стосунки. Гороскопи.

Гороскоп жінки Стрільця

Жінка-Стрілець: зовнішній вигляд

Стрільців-жінок складно не помітити, вони яскраві, своєрідні, і мимоволі звертають на себе увагу оточуючих. Люблять достаток у всім, щедро прикрашають себе оригінальними прикрасами, поєднують у своєму вбранні сміливі кольору, але при цьому не грішать несмаком. Представницям такого знака Зодіаку властиві швидкі, розмашисті рухи, не завжди відрізняються спритністю і грацією.

Детальніше дивіться астростиль Стрільця, ароматний гороскоп Стрільця

Стрілець-жінка – характеристика поведінки

В натурі жінок-Стрільців є чимало якостей, які роблять спілкування з ними приємним для оточуючих: вони добросердечны, доброзичливі, природні, вільні від забобонів. Всі їхні вчинки продиктовані рухами душі, і якщо така жінка плаче або сміється в голос, то в цьому немає ні краплі награності. Будучи людьми творчими, володіють нестримною фантазією, вони являють собою цікавих співрозмовниць. Оточуючим імпонує їх життєрадісність. Таким жінкам не властиві занепадницькі настрої, вони вкрай рідко впадають у стан депресії.

У той же час, як попереджає гороскоп, Стрілець-жінка найчастіше не настільки володіє чуйністю, м’якістю і делікатністю, як це очікується від слабкої статі. Проте, висловлюючись надмірно прямолінійно, вона не має на меті когось образити чи принизити. Їй важко зрозуміти, що в багатьох ситуаціях найправильніше було б просто помовчати. Від близьких людей ці жінки вимагають такої ж прямолінійності і можуть образитися, зіткнувшись з іншою манерою поведінки.

Детальніше дивіться характер Стрільця

Знак Зодіаку Стрілець – жінка на роботі і кар’єрі

Таку жінку важко перетворити в домогосподарку, посвящающую всю себе дому і сім’ї. Вона і в професійній сфері здатна обійти багатьох чоловіків. Невипадково представниці цього знака нерідко виявляються на керівних посадах. Це прекрасні організатори і виконавці, ініціативні, творчі працівники. Область професій для жінок-Стрільців дуже широка, головна умова – можливості для творчості, інтерес до роботи, люди цього знаку не люблять рутини в будь-якому її прояві.

Детальніше дивіться професії Стрільця, Стрілець-начальник, Стрілець-підлеглий.

Жінка-Стрілець у любові

Для жінки-Стрільця любов – одна з найкрасивіших і найцікавіших сторін життя, вони романтичні, емоційні, часто віддаються пристрасті повністю, не прислухаючись до доводів розуму. Їх особисте життя зазвичай дуже насичена – і шлюбів у ній, швидше за все, буде кілька. Жінки цього знаку Зодіаку схильні відкидати умовності в спілкуванні з чоловіками, ніж часом заробляють собі репутацію легковажних осіб. Однак подібна поведінка обумовлюється не розпустою, а прямолінійністю, щирістю і відкритістю. Стрільці-жінки впевнені у своїй бездоганній чесності і чистоту намірів, тому дозволяють собі спілкуватися з сильною статтю на короткій нозі.

Детальніше дивіться любовний гороскоп Стрільця, як завоювати жінку Стрільця?

Жінка-Стрілець у сексі

Як і у всьому іншому, в сексі жінка-Стрілець активна, темпераментна, винахідлива, емоційна і відкрита. Все це робить представниць знака прекрасними коханцями. Ситуація ускладнюється, якщо партнер не проявляє очікуваної пристрасності і поступається в темпераменті. З-за цього Стрілець може розірвати відносини. Вона вміє розкріпачуватися і вимагає того ж від свого партнера.

Детальніше дивіться еротичний гороскоп Стрільця

Жінка-Стрілець у шлюбі

На відміну від представниць багатьох інших знаків, жінки-Стрільці не прагнуть до заміжжя, вони дорожать своєю особистою незалежністю. Звання старої діви не лякає їх і не викликає жаху, вони із задоволенням живуть одні, не відчуваючи при цьому ніякого негативу до чоловічої статі. Характер Стрільця-жінки такий, що доведеться чимало постаратися, щоб повести її під вінець. До неї важливо донести думку, що ніхто не збирається підкоряти її волю, позбавляти права розпоряджатися своєю долею і можливості займатися улюбленими справами. У сімейних відносинах Стрілець прагне до повної ясності, відвертості, чистосердечности, намагається швидко купірувати конфлікти і вирішувати непорозуміння на стадії їх виникнення. Чоловік може повністю їй довіряти, хоча вона ще не раз може здивувати його досить екстравагантними для заміжньої жінки вчинками.

Детальніше дивіться як утримати Стрільця-жінку: поради, як повернути Стрільця-жінку

Знаки Зодіаку: Стрілець-жінка – господиня будинку

Вийшовши заміж, жінка-Стрілець направляє свою бурхливу енергію в русло творення сімейного побуту. Рутинна робота по дому її не надихає, і, щоб хоч якось скрасити її, жінка-Стрілець намагається надати побутовій обстановці нові, більш яскраві фарби, застосовуючи творчий підхід до звичайним домашнім справам і експериментуючи. Жінкам цього знака Зодіаку властиво часто міняти інтер’єр. Стрільці люблять витрачати гроші, і заміжжя не викорінює цю звичку, лише пріоритети у них стають іншими – спрямованими на будинок і сім’ю.

Характеристика Стрільця-жінки – матері

Стрілець ніколи не перестає бути цікавим для спілкування людиною, вона життєрадісна, частіше перебуває в гарному настрої, у неї чудова фантазія, вона мудра і тямущий, тому дітям з нею дуже комфортно. Між тим, такі мами можуть бути дуже вимогливими, завжди знаходять для своїх дітей масу занять, щоб якомога повніше розкрити їх потенціал, правда, при цьому найчастіше беруть за орієнтир власні нереалізовані мрії. Якщо підростаюча дитина збунтується проти нав’язуваних йому занять, така мати не стане упиратися, а займеться пошуком компромісних варіантів.

Хто підходить Стрільцеві-жінці за гороскопом для створення сім’ї

Якщо жінка – Стрілець, сумісність обіцяє бути дуже гарною з представниками таких знаків Зодіаку, як Близнюки, Овен, Лев, Водолій, Ваги.

Детальніше дивіться гороскоп сумісності Стрільця

Що подарувати Стрільцеві-жінці

Перспектива вибрати подарунок жінці-Стрільцеві змусить похвилюватися кого завгодно: знайомим такої дами відомо, з якою оригінальною особистістю вони мають справу. Активний спосіб життя жінок цього знака робить вдалим рішенням покупку їй турпутівки, оплату подорожі в ще незвідані місця. Якщо такий задум не вписується в бюджет, можна подарувати що-небудь з дорожніх приладдя, пристосувань для занять спортом і т.п. Хороший подарунок для Стрільця-жінки – побутова техніка, речі, що дозволяють швидше справлятися з господарськими клопотами, які не викликають у неї ентузіазму. Можна вибрати в якості подарунка для жінки-Стрілець щось із посуду, але обов’язково красивою і виглядає недешево; підійдуть будь-які речі, що роблять середовище проживання Стрільця більш комфортною та респектабельною. Серйозне підношення, наприклад, ювелірна прикраса, бажано присмачити веселим сюрпризом, приколом – це здорово підніме настрій винуватиці торжества.

Детальніше дивіться гороскоп Стрільця подарунків

3 Comments

  1. ліза

    28/03/2016 at 12:53

    Стрільці дуже красиві,розумні у навчанні,веселі та інше!!!!!!!

  2. Анастасія

    04/03/2019 at 16:17

    Я важаю,що СТРІЛЬЦІВ можна рахувати (важати) геніями!

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.