Знак Зодіаку Стрілець дитина. Дитячий гороскоп Стрільця.

Дитина Стрілець

Раннє дитинство Стрільця

У мам, вагітних Стрільцями, зазвичай все гаразд і зі здоров’ям, і в справах, якими вони в даний період життя займаються. Такі діти часто народжуються великими, розвиваються швидше за багатьох однолітків, чудово їдять. Вже з пелюшок проявляється їх товариський характер: перебування на самоті може змусити їх ридати, а в переповненій людьми кімнаті маленький Стрілець буде вести себе на рідкість спокійно.

Як тільки дитина починає ходити, стає очевидно, що він надзвичайно активний, його цікавить усе нове, він не знає втоми. Поєднання енергійності, рухливості і, на жаль, незграбності призводить до того, що діти-Стрільці постійно “прикрашені” синцями і шишками. Особливо уважними потрібно бути до падінь із втратою свідомості і порізів. Жага знань Стрільця зобов’язує його батьків прибирати подалі всю побутову хімію, колючі, ріжучі та інші небезпечні предмети. Щоб малюк був щасливий, йому потрібно надати простір для діяльності, слід частіше виходити з ним на вулицю, забезпечувати свіжими враженнями, купувати нові іграшки. Це чарівне створіння зазвичай є загальним улюбленцем.

Стрілець-дошкільник

Дитина для батьків – подарунок долі. Йому дістається помітна, приваблива зовнішність, але привертає до себе підвищену увагу він не тільки завдяки цьому, але і своєю оптимістичністю, допитливістю, веселим, добродушним характером. Стрільці-діти цікавляться одночасно багатьом, їх улюблені заняття змінюють один одного з вражаючою швидкістю. Один тип Стрільців задовольняє свою допитливість нескінченними переміщеннями, інша категорія малюків віддає перевагу дізнаватися нове допомогою інтелектуальної діяльності, але в будь-якому випадку вони виростають людьми з широким кругозором, тому що з дитинства орієнтовані на пізнання світу.

Вже з малих років помітно, що діти-Стрільці дуже правдиві, чесні хлопці, що відрізняються особливим дружелюбністю. Їх спроби знайти товаришів будуть доволі енергійними і не припиняться після перших невдач. Слабке місце дошкільнят цього знака – це дисципліна і порядок. З раннього дитинства потрібно виховувати в них відповідні якості, інакше потім буде пізно. Як попереджає гороскоп, Стрілець-дитина байдужа до чистоти, не любить миття рук і будь-яких інших гігієнічних процедур, і на це теж слід звернути увагу. Щоб прищепити ці навички, батькам потрібно вся їх винахідливість і терпіння. Ще до школи, потрібно постаратися не тільки навчити дитину читати, а й прищепити любов до цього заняття, інакше згодом з цим можуть виникнути труднощі.

Стрілець-школяр

Діти-Стрільці – створення активні, непосидючі, непосидючі, з-за чого часто страждає їх успішність. Вони погано дружать з цифрами, неважливо систематизують та аналізують; їм не до дрібниць, оскільки вони налаштовані на високі матерії. З ними корисно працювати над розвитком аналізу, логіки, конкретним і об’єктивним викладом матеріалу. Зазвичай Стрільцям подобаються гуманітарні дисципліни, освоєння же точних наук представляє для них проблему. Щоб підвищити успішність, можна зіграти на самолюбстві. Втім, це може і не знадобитися: як тільки перед дитиною-Стрільцем вимальовується конкретна мета, наприклад, пов’язана з майбутньою професією, він тут же покращує результати – правда, лише по потрібним йому предметів.

Вже в підлітковому віці у багатьох з них спостерігається інтерес до громадської діяльності, до політики. Їм дуже підходить ця стезя, оскільки вони харизматичні, часто з самого дитинства мають багато прихильників, величезна кількість друзів, їх люблять, ними захоплюються старші, тому нерідко такі діти справляють враження везунчиків, улюбленців Фортуни. Частково це відповідає дійсності, та й самі вони вміють радіти життю і завжди знаходити в ній приємні моменти. Діти, народжені під знаком Стрільця, активно контактують з однолітками, люблять їх повчати; вони люблять ділитися знаннями і з дорослими. Схоплюють матеріал ” на льоту”, але часто розпорошуються, тому їх важливо привчати до систематичність і поетапному засвоєнню знань.

Навіть якщо у таких дітей є прогалини у засвоєнні шкільної програми, їм часто багато що сходить з рук. Старші немов відчувають, що це надзвичайно різнобічні підлітки з широким діапазоном інтересів, і роблять їм поблажки. Стрільці незамінні на будь-яких заходах, вони щедрі, емоційні та відкриті душею, від природи їм дістається добре поставлена мова.

Схильності та інтереси дітей-Стрільців

Дитя Вогню, Стрілець, небайдужий до шуму, любить бурхливу діяльність. Такі діти обожнюють, коли їм дозволяють гриміти каструлями і дарують барабани. По мірі підростання дитини коло його інтересів все більше концентрується поза домом, він завжди більше любить гуляти або грати на майданчику, ніж сидіти в приміщенні.

Дітям знака Зодіаку Стрілець подобається атмосфера змагання, конкуренції, тому вони чудово відчувають себе у спорті. Фізична активність корисна для них, тому, якщо Стрілець дитина віддає перевагу інтелектуальним заняттям, необхідно подбати і про достатньої рухової активності. Але не менш важливо навантажувати і його інтелект, тим більше що ці діти часто мають схильність до ігор логічного плану.

В цілому ж батькам доведеться несолодко: мало того, що дитина може виявити бажання почергово записатися в гурток юних астрономів, то в плавальний басейн, то в кінний клуб (що тягне за собою постійні витрати), так він ще втягує у свою орбіту і дорослих. Це може здатися нудним, але, з іншого боку, спілкування навіть з маленькими представниками цього знаку Зодіаку допомагає старшим відкривати перед собою зовсім новий світ.

Здоров’я дитини-Стрільця

Здоров’я маленьких Стрільців цілком дозволяє їм задовольняти зростаючу потребу в пізнанні світу, вони володіють високою життєздатністю. Оскільки це вогненний знак, необхідно дбати, щоб маленькі Стрільці постійно перебували в комфортній температурі, не перегрівалися і не мерзли. Найбільшою проблемою для дітей Стрільців є забої, травми: з дитинства вони рухається багато, але необережно. З ранніх років необхідно піклуватися про здоров’я печінки, у зв’язку з чим дітей знака Зодіаку Стрілець гороскоп не рекомендує годувати занадто висококалорійною жирною їжею. Для підтримки здоров’я необхідно багато часу проводити на свіжому повітрі, але при цьому берегти від застуд, до яких Стрільці схильні з дитинства.

Увага – Стрілець! Дитячий гороскоп радить

Виховувати Стрільців простіше, ніж дітей багатьох інших зодіакальних знаків, тому що вони з дитинства не вміють брехати, порядну поведінку закладено в них самою природою. У той же час, старшим необхідно запам’ятати раз і назавжди: такі діти можуть не пробачити обману навіть батькам, тому з ними потрібно спілкуватися як можна більш чесно і справедливо.

Найефективнішим щодо дітей-Стрільців є демократичний стиль виховання, оскільки вони вже від природи самостійні і по-своєму мудрим. Насильство неприпустимо, ці діти, особливо у підлітковому віці, можуть ігнорувати заборони з принципу, і тоді впоратися з ними буде набагато складніше.

У малюків цього знака Зодіаку легкий характер, вони не злобні, не похмурі, але від батьків потрібно буде величезний запас терпіння, оскільки їм доведеться мати справу з рухомими, як ртуть, і надзвичайно допитливими створіннями, яких непросто тримати у вузді.

Дуже важливо, щоб у житті дитини Стрільця був авторитетний чоловік, на якого б він міг б у всьому рівнятися, наприклад, батько або хтось із старших родичів.