Знак зодіаку Риби жінка. Характеристика жінки Риби в любов, секс, шлюб, стосунки. Гороскопи.

Гороскоп жінки Риби

Жінка-Риби: зовнішній вигляд

Народжена в цей період представниця прекрасної статі – зразок жіночності і привабливості. Її спокусливість не кричить про себе, а вабить особливим шармом. Прекрасний смак жінок-Риб допомагає підсилити це враження.

Детальніше дивіться астростиль Риб, ароматний гороскоп Риб

Риби-жінка – характеристика поведінки

Витонченим, тендітним Рибам дуже подобається блищати в суспільстві, але воно має бути їм під стать – респектабельним, богемним, вишуканим.
Навіть якщо жінка-Риби має сильний характер і наділена неабиякою внутрішньою силою, вона все одно буде мати зовнішність чарівною особи, яка потребує захисту. І все ж таки більшості цих жінок дійсно потрібна чоловіча підтримка і моральна опора. Цим дамам властива особлива сентиментальність, мрійливість і, на жаль, плаксивість. Великий вплив на їх поведінку чинить Місяць. Якщо вона повна, вона робить Риб життєрадісними і веселими, в то час як період молодого місяця супроводжується апатією, зниженням активності, а часом і депресивним станом.
Товариство жінок-Риб дуже приємно, оскільки вони не звикли кричати і сваритися, а в разі назрівання конфлікту воліють, мило посміхаючись, відійти подалі. Справа не тільки в їх гуманності і доброти: Риби бояться гучних звуків, неприємностей і проблем, вони люблять спокій і тишу. Часто бувають не впевненими в собі, і прикривають цю невпевненість навмисною веселістю і жартами. Вони вміють віртуозно уникати будь-яких неприємностей, заради чого можуть майстерно симулювати хворобу або щось подібне. Як запевняє гороскоп, Риби-жінка своєю м’якістю і тактовністю часом добивається більшого, ніж представники інших знаків відстоюють шляхом запеклої боротьби.

Детальніше дивіться характер Риби

Знак зодіаку Риби – жінка на роботі і кар’єрі

У жінок цього зодіакального сузір’я складаються особливі відносини з роботою. Риби воліють амплуа “просто жінка”, сподіваючись, що супутники життя допоможуть їм вижити без тяжкої повсякденної праці. Існує і протилежна категорія жінок-Риб, які можуть бути не тільки дуже працездатні, але і честолюбні. А є серед них і такі, які в силу своєї природної сострадательности беруться за роботу, яка для багатьох представниць прекрасної статі здається занадто важкою і неприйнятною, наприклад, стати турботливими доглядальницями. В цілому Риби часто серйозно налаштовані на те, щоб допомагати людям. Головне, щоб робота була їм до душі. Люди цього знака досить артистичні, тому можуть домагатися вражаючих успіхів на театральних підмостках і в інших видах творчої діяльності.

Детальніше дивіться професії Риби, Риби-начальник, Риби-підлеглий

Жінка-Риби в любові

Неймовірно сентиментальна, чуттєва жінка-Риба, тим не менш, аж ніяк не влюблива – вона готова роками чекати свого принца. Але якщо любов її наздогнала, то вона отримає повну владу над душею цієї жінки. І буде вже неважливо, наскільки гідний обраний нею партнер – він в її очах буде ідеалом. Тим не менш, в любові жінка-Риби і здатна на зраду, при цьому сама вона навряд чи зможе пояснити, що ж штовхнуло її на такий крок.

Детальніше дивіться любовний гороскоп Риб, як завоювати жінку Риби?

Жінка-Риби в сексі

У цих чарівних і витончених жінок є своє уявлення про еротику. Для них інтимне життя – це, насамперед, прекрасні слова, красиві жести, взаємне обожнювання і захоплення, а все це разом – тонка гра. Якщо чоловік любить жіночу сентиментальність і лякається зайвої захопленості, то його союз з Рибами виявиться нетривалим. Найчастіше в сексі Риби-жінки шукають для себе брутальних, сильних і вольових партнерів, але буває і навпаки, коли вони віддають перевагу невибагливим і психологічно слабкою чоловікам, для яких стають свого роду опекуншами. Примітно, що першими любовними партнерами у них найчастіше стають романтичні і ніжні юнаки.

Детальніше дивіться еротичний гороскоп Риб

Жінка-Риби в шлюбі

Для шлюбу ці жінки вибирають м’які за характером і не надто сексуально привабливих зовні чоловіків – так їм легше забезпечити собі необхідну їм відчуття безпеки. Однак у мріях їх хвилює зовсім інший образ – чоловік, в якому романтизм і благородство поєднуються з видатними фізичними перевагами, помірної зовнішньої недбалістю і навмисною грубістю манер. Їх фантазія нерідко малює романтичну картину втечі з таким палким шанувальником, тим не менш, Риби продовжують жити своїм звичайним колишнім життям, демонструючи всі необхідні якості, щоб відповідати статусу зразкової дружини. І все ж обручка на пальці нічого не може вдіяти з явно вираженими сексуальними інстинктами цих жінок, які здатні спровокувати Рибу на позашлюбні стосунки навіть при цілком щасливого і гармонійного сімейного життя.

Детальніше дивіться як утримати Риб-жінку: поради, як повернути Риби-жінку?

Знаки Зодіаку: Риби-жінка – господиня будинку

Риби вміють створювати домашній вогнище, що радує теплом і затишком. В той же час їх не можна назвати занадто великими аккуратистками: такі жінки будуть спокійно спати в той час, коли у них не выстирана гора білизни або товстим шаром лежить пил. Характер Риб-жінки такий, що вона з великим задоволенням запросить і нагодує гостей, ніж направить весь свій господарський та кулінарний запал виключно на домочадців. Представниці цього знака Зодіаку обожнюють розкішне життя, але рішення фінансових питань вони воліють перекладати на чужі плечі. Вони не спроможні заощаджувати і цілком здатні віддати останні гроші на щось непотрібне.

Характеристика Риб-жінки – матері

Особливим предметом турботи такої мами стане опіка над внутрішнім світом дитини, його духовним розвитком. Риби ні до чого не примушують своїх дітей, часто надаючи їм повну свободу, якої ті зовсім не вміють користуватися. Сувора, принципова вихователька, яка вміє домагатися слухняності і дисципліни – це не про Риб, але ці жінки здатні істотно збагатити внутрішній світ дитини, розвинути багатогранні сторони його особистості. Діти шалено люблять маму цього знака Зодіаку, вона стає для них довіреною особою доброю подругою.

Хто підходить Рибам-жінці за гороскопом для створення сім’ї

Якщо жінка – Риби, сумісність обіцяє бути дуже гарною з представниками таких знаків Зодіаку Скорпіон, Телець, Козеріг.

Детальніше дивіться гороскоп сумісності Риби

Що подарувати Рибам-жінці

Вибираючи подарунок жінці-Рибам, потрібно мати на увазі, що хорошим варіантом для неї є прикраси, але підбирати їх доведеться вельми скрупульозно. Якщо виріб не витончено і не має художньої цінності, він навряд чи коли-небудь прикрасить вигляд винуватиці торжества. Витонченість повинна бути в будь-якому піднесення, будь то предмет декору, парфум або домашні тапочки. Ці представниці прекрасної статі обожнюють романтичну недомовленість, завуальовані послання, і якщо подарунок для Риб-жінки буде нести в собі подібну підґрунтя, то майже напевно справить незабутнє враження.

Детальніше дивіться гороскоп подарунків Риб