Знак зодіаку Рак жінка. Характеристика жінки Раку в любов, секс, шлюб, стосунки. Гороскопи.

Гороскоп жінки Раку

Жінка-Рак: зовнішній вигляд

Природа наділяє представниць прекрасної статі, народжених під знаком Раку, надзвичайної жіночністю. Погляд такий жінки – пронизливий, іноді наївний, що відображає безпосередність і загадковість її душі, якщо не цікавить, то обов’язково привертає увагу. Ці дами інтуїтивно відчувають обстановку і настрій, і їх зовнішній вигляд ніколи не входить в дисонанс з тим, що їх оточує, вони завжди дивно гармонійно одягаються, створюють цілісний закінчений образ. В більшості своїй люблять одягатися жіночно, обирають класичну одяг. В макіяжі для Раків-жінок характерно використовувати насичені темні відтінки, що лише посилює їх неповторну загадковість.
Жінки цього знаку Зодіаку володіють дивовижною властивістю: з роками вони стають тільки краще. Часті союзи з чоловіками набагато молодше їх: вони настільки добре виглядають, що супутники просто не звертають уваги на цю різницю.

Детальніше дивіться астростиль Раку, ароматний гороскоп Рака

Рак-жінка – характеристика поведінки

Жінки-Раки чутливі, ранимі, дуже чуйно реагують на найменші прояви негативу з боку оточуючих. В характері жінки Раку приписувати подвійний сенс чужих слів, з-за чого часто сильно засмучуються без особливих на те причин. Як і чоловіки, Раки-жінки схильні дивно швидкої зміни настрою. Вони можуть то ненавидіти і засуджувати людей, то вставати на їх захист. Над ними не можна насміхатися і навіть жартувати в їх присутності потрібно вкрай обережно.
Жінки-Раку властивий комплекс провини, вона постійно відчуває, що в чомусь надходить неправильно, їй весь час ввижається, що її імідж в очах оточуючих падає, і потрібно терміново щось зробити, щоб його відновити. Вона любить пожалітись про краще життя, ніколи не розлучається з минулим, постійно “вовтузиться” в ньому, перебирає, як чотки, старі образи, ще раз засмучується через колись втрачених шансів. Безпричинні, на погляд інших людей, сльози для Раків теж не рідкість: так проявляється зовні їх внутрішній дискомфорт.

Детальніше дивіться характер Раку

Знак зодіаку Рак – жінка на роботі і кар’єрі

Як і у всьому іншому, жінки цього знака Зодіаку орієнтовані на стабільність. Кар’єра може здатися їм спокусливою, і вони навіть можуть почати робити успішні кроки в цьому напрямку, але їх надмірна емоційність часом перекреслює всі старання на професійній ниві. Якщо є можливість, жінка-Рак навіть на робочому місці спробує влаштуватися з максимальним комфортом, створити обстановку якщо не по-домашньому милу, то хоча б затишну. Цих працівниць поважають, до їхніх порад і думки прислухаються, охоче довіряють їм таємниці, знаючи їх надійність. Як стверджує гороскоп, Рак-жінка ставиться до роботи дуже відповідально, але, якщо перед нею постане вибір між сім’єю і роботою, він без вагань буде зроблений на користь сімейного щастя.

Детальніше дивіться професії Раку, Рак-начальник, Рак-підлеглий

Жінка-Рак в любові

Раки жіночої статі надзвичайно бояться виглядати доступними – в самих різних сенсах цього слова. Вони побоюються здатися вразливими, хочуть справляти враження самостійних, сильних натур. Ці чарівні дами, скромні, завжди співчутливо вислухають, вникнуть у проблеми, і чоловікам це надзвичайно імпонує, тому вони швидко переймаються до них найтеплішими почуттями. Ця жінка влаштована так, що їй складно віддавати себе любові повністю. Але, в той же час, якщо їй пощастить знайти справжню любов, її обранець побачить готовність зробити для нього буквально все. Але і з його боку їй необхідна постійна демонстрація почуттів і турботи. Вона не потерпить поруч з собою агресивного або байдужого людини. У любові Рак дуже вірна, причому іноді її вірність стає навіть нав’язливою.

Детальніше дивіться любовний гороскоп Рака, як завоювати жінку Раку?

Жінка-Рак в сексі

Представницям цього знаку властиве надмірне стиснення, яке більшою мірою проявляється на початку знайомства. Боячись здатися легкодоступними, вони спочатку стримують свою пристрасть і роблять це настільки вправно, що це нерідко приймається їх партнерами за холодність або байдужість. Насправді Раки дуже чутливі і пристрасні натури, націлені на отримання максимального задоволення в ліжку. У сексі жінка-Рак в першу чергу подбає про задоволення власного лібідо, але при цьому не забуде і про партнера, однак, вона не схильна жертвувати своїми інтересами заради його задоволення.

Детальніше дивіться еротичний гороскоп Рака

Жінка-Рак в шлюбі

Заміж жінки такого знака Зодіаку виходять досить пізно з-за сильної прихильності до батьків і рідного дому. Отримавши в розпорядження коханого чоловіка, жінка-Рак вважає його своєю власністю, при цьому панічно боячись його втратити. Їй необхідно відчуття тепла, надійності і захисту. При цьому Раки терплячі по відношенню до коханої людини. Якщо у чоловіка виникнуть проблеми, дружина не стане нагнітати обстановку, не піде на зраду, у важкій ситуації завжди стане на захист родинного щастя. Характер Раку-жінки не дозволить їй піти на зраду – такі розваги, як, наприклад, флірт з чоловіками на грані фолу, її зовсім не приваблюють. Більшість жінок цього знака не схильна порушувати клятву подружньої вірності.

Детальніше дивіться як утримати Раку жінку: поради, як повернути Раку-жінку

Знаки зодіаку: Рак-жінка – господиня будинку

Жінки цього знаку дуже люблять свій дім, це головне місце в їхньому житті, і вони постараються зробити все, щоб воно було надійним, затишним і красивим. Рак-жінка багато часу присвячує прикраси свого житла, і робить це зі смаком, хоча нерідко її інтер’єр виглядає дещо старомодно. Будинок представниці цього знака Зодіаку підкорює гостей своїм затишком і теплотою панує тут атмосфери. Як господиня, жінка-Рак рачительна і запаслива, вона любить, щоб у хаті всього було вдосталь, постійно створює всілякі запаси. Вона не тільки не марнотратна, але і, навпаки, схильна до накопичення.
У жінки-Раку знайдеться цілий склад старих речей, які перетворилися в реліквію. В більшості своїй ці дами вміють дуже смачно готувати, займаються цим докладно, в кожне приготоване блюдо вкладають частинку любові до близьких. Не можна сказати, що домашні роботи є для них джерелом задоволення, але господинями вони є, безсумнівно, одними з кращих.

Характеристика Раку-жінки – матері

Жінка-Рак – це втілення материнства, інстинкт “матері-квочки” розвинений у неї надзвичайно сильно. Вона неймовірно прив’язується до своїх дітей, підтримує їх у всьому, невпинно піклується. Слід сказати, що і до чужих дітей вона ставиться дуже по-доброму. Їй близькі їхні думки і почуття, тому що в певному сенсі така жінка і сама залишається дитиною в душі. Мама-Рак не дозволить своїм дітям пов’язати свою долю з ким попало, дуже ревно і навіть підозріло ставлячись до їх обранцям. Нерідкі ситуації, коли діти цих жінок з-за цього досить пізно обзаводяться власним сімейством, але навіть і тоді жінки-Раки реагують на цей факт дуже болісно, оскільки чекають від них вічної любові.

Хто підходить Раку-жінці за гороскопом для створення сім’ї

Якщо жінка – Рак, сумісність обіцяє бути дуже гарною з представниками таких знаків Зодіаку, як Діва, Телець, Скорпіон.

Детальніше дивіться гороскоп сумісності Раку

Що подарувати Раку-жінці

Подарунок жінці-Раку може бути пов’язаний з її часом надмірною любов’ю до будинку, який вона облаштовує з максимальним для своєї родини комфортом. Вона порадіє шикарним кімнатним квітам у красивих горщиках, мальовничим репродукціях і статуеткам, витонченим серветок і скатертин, якісної посуді і т.п. Жінка-Рак любить перебирати, як чотки, минулі приємні спогади, тому вдалим рішенням стане, приміром, місткий фотоальбом; вона неодмінно оцінить, якщо ви підготуєте цікавий фотоколаж з її участю. Подарунок для Раку-жінки, пов’язаний з минулим – це також всілякі старовинні або стилізовані під старовину предмети, книги, шкатулки, гобелени. Представниця такого знака напевно зрадіє витонченим прикрас, наприклад, зі срібла чи перлів, а тема затишного будинку для неї взагалі нескінченна – теплий плед, хороша кавоварка, симпатичні тапочки і т.д.

Детальніше дивіться гороскоп подарунків Раку