Знак Зодіаку Рак дитина. Дитячий гороскоп Рака.

Дитина Рак

Раннє дитинство Раку

Новонароджений Рак, як правило, має невелику вагу і зріст, і це немов підкреслює крихкість, вразливість його натури. Від такого малюка буквально виходить відчуття незахищеності, вразливості, він потребує любові. Ці дітки часто вередують, можуть дуже довго плакати, і їхній плач – тихий і сумний – викликає більше жалю, ніж гучний крик інших немовлят. Підростаючи, бувають вибагливі в їжі, їсти все підряд вони не стануть.
Найголовніша людина в житті Раку – мати. В її суспільстві він відчуває себе впевненим і сильним. Атмосфера, що панує в сім’ї в дитинстві, має для формування особистості і для здоров’я Раків значення, яке важко переоцінити. Вони дуже чуйно реагують на погіршення відносин між членами сім’ї, вловлюють перепади настрою кожного. Їх власний настрій мінливе. Як підказує гороскоп, Рак-дитина вже в ранньому дитинстві сильно піддається впливу Місяця, причому дівчаток робить найбільш неспокійними повний місяць, а хлопчиків – новий місяць. Голова маленьких Раків повниться страхами, які не в змозі зрозуміти дорослі. Тому їх не можна укладати спати, залишаючи наодинці, читати на ніч казки з елементами жорстокості або містики, або якось інакше лякати.

Рак-дошкільник

Дошкільник-Рак залишається таким же сприйнятливим до зовнішніх обставин, як і в дитинстві. Як тільки він відчуває якийсь негатив, він відразу ж замикається в собі. Все нове спочатку викликає в його душі реакцію відторгнення, бажання сховатися. Добродушність і спокій повернуться до дитини-Раку лише тоді, коли він зрозуміє, що ні йому, ні його близьким нічого не загрожує. Втім, такі діти схильні малювати собі небезпеку там, де їх немає.
Якимось непередбачуваним чином дитина-Рак здатний відчувати, що батьки перестали або стали менше його любити. Тому навіть з маленькими дітьми знака Зодіаку Рак необхідно вести задушевні бесіди, пояснювати причини зміни настрою, щоб діти не відносили їх на свій рахунок і не вважали себе винними. Небезпечний у цьому плані період – народження другої дитини. Складно дається дитині-Раку і відправлення його в дитячий сад, звикання часто триває довго й важко.
По мірі підростання така дитина починає проявляти турботу про близьких, він ніби зігріває всіх своїм душевним теплом. Якщо перший період звикання до новонародженим братові або сестрі пройде без ускладнень, в подальшому він надасть неоціненну допомогу батькам у вихованні молодших дітей. З іншого боку, гіперчутливість малюка може обернутися схильністю до образ, капризів, підозрілості. Діти-Раки відрізняються надзвичайної домовитостью і хазяйновитістю, але займатися домашніми справами готові тільки при відповідному настрої, наявність обов’язків вони переносять погано, аж до нервового зриву. І якщо стоїть завдання залучити дитину-Раку до домашніх справ, то його потрібно про це просити, демонструючи значимість його допомоги, а не наказувати. Для таких дітей дуже важливо відчувати свою незамінність, важливість, причому вони з малих років хочуть мати вагу не тільки в колі однолітків, але і серед старших членів сім’ї.

Рак-школяр

Небажано віддавати маленького Раку в школу раніше семи років, цей рік багато значить в його житті, він дорослішає пізніше своїх ровесників. Діти даного знаку Зодіаку справляють враження інфантильних (і ця риса може зберегтися на все життя), але насправді вони непогано адаптуються соціально. Вже в шкільні роки Раки демонструють непогану орієнтацію в настроях колективу, здатні знаходити спільну мову з авторитетними особистостями.
Діти, народжені під знаком Рака, рідко бувають порушниками спокою, вони ставляться до старших і до встановлюваних ними правилами з повагою. Якщо вчитель або хтось інший необачно высмеет цього школяра або зробить йому занадто категоричне зауваження – образливий Рак у присутності свого кривдника стане розгубитися і погано думати. Також проблеми з успішністю можуть бути викликані перепустками за хвороби і нездатністю самостійно розібратися в матеріалі. Якщо батьки хочуть допомогти у виконанні уроків, їм не можна нервувати і дратуватися, інакше наука обернеться мукою для всіх.

Схильності та інтереси дітей-Раків

Малюкам-Ракам подобаються ігри, в яких задіяна їх вроджена домовитись. Дівчаткам можна запропонувати посуд, ляльок, хлопчикам – будиночок, який можна збирати і розбирати, а також наповнювати різними предметами. Маленькі Раки зазвичай мають особливу пристрасть до м’яких іграшок. Вони недолюблюють активні ігри, тому більш спритні однолітки зазвичай їх перемагають. Але якщо вибрати для дитини-Рака заняття спокійне, витончене, то поступово його авторитет і впевненість у собі будуть рости.
Його можна зацікавити малюванням, музикою, виготовленням виробів, відвести в гурток, в якому вивчають природу. Дітей старшого віку здатні захопити археологія, міфологія, історія, психологія. Спілкування з природою взагалі дуже важливо для дітей цього знака Зодіаку. Найпростіша ванна із запашною піною є для них джерелом величезного задоволення і способом позбутися від скупчився негативу.
Діти-Раки відчувають прекрасне на рівні інтуїції, вони можуть бути обдаровані різними талантами, але в будь-якому випадку для їх гармонійного розвитку необхідні розуміння, турбота і підтримка. Для розвитку не тільки здібностей, але і особистості в цілому Ракам-дітям вкрай важливо мати обох батьків.

Здоров’я дитини-Рака

Здоров’я таких дітей вимагає особливого підходу з боку батьків. Особливо це стосується харчування. Зазвичай у Рака є улюблені і нелюбимі страви, причому те, що йому подобається, він може поглинати у величезних кількостях. Батьки не повинні допускати як переїдання, так і будь-якого дисбалансу в раціоні. Якщо серед улюбленої їжі дитини виявляються солодощі, то йому загрожує зайву вагу і проблеми з зубами. Значення має не тільки їжа, але і сама трапеза. Шлунок цих людей влаштований так, що на його роботі миттєво відображається поганий настрій, тому, коли дитина не в дусі, краще відкласти прийом їжі до тих пір, поки він не заспокоїться.
У дитячому віці можливі часті застуди, хвороби нирок, а також всілякі нервові захворювання. Нервову систему Ракам слід берегти навіть не змолоду, а з самого народження. Не можна нервувати і вагітній мамі, що носить майбутнього Раку. Найголовніший чинник – це теплота і гармонійність атмосфери, в якій він живе.

Увага – Рак! Дитячий гороскоп радить

Головне, про що слід пам’ятати, виховуючи таку дитину – це його підвищена чутливість, ранимість. Навіть дорослі цього знака не завжди можуть вберегти себе від зовнішнього впливу, а діти-Раки – тим більше. Їх ні в якому разі не можна залякувати, занадто грубо втручатися в їх особистий простір, слід оберігати їх внутрішній потаємний світ. У них обов’язково будуть свої секрети, і їх треба поважати.
Якщо дитині-Раку хтось не подобається, не варто насильно змушувати його спілкуватися з цією людиною без особливої на те необхідності.

Таким дітям потрібно частіше давати відповідальні доручення, щоб вони ставали більш самостійними. Раки не дуже добре відчувають час, насилу підлаштовуються під потрібний режим, сильно затягують виконання доручень, і якщо з цим не боротися, то така риса назавжди вкорениться в їх характері.
Лаяти, карати Раків протипоказано, так і надмірно – їм цілком вистачить того, що вони відчують засмучення батьків. Тих, кого вони люблять, вони намагаються не турбувати. Якщо дитина відчуває, що виходить від дорослих тепло, він буде поступливим і врівноваженим. Досить щиро любить сина чи дочку, народжених під цим знаком Зодіаку, бачити в них більше хорошого, ніж поганого – і тоді від них можна домогтися усього бажаного.

Таким дітям до душі свята, всілякі сюрпризи, вони довго вірять у Діда Мороза, і батькам слід підтримувати цю романтичність і віру в чудеса.