Знак Зодіаку Овен дитина. Дитячий гороскоп Овна.

Дитина Овен

Раннє дитинство Овна

Немовлятам-Овнам доведеться присвятити більше часу й уваги, ніж дітям багатьох інших знаків Зодіаку. Цей малюк ніколи не стане плакати просто так – за його сльозами завжди стоїть щось конкретне: голод, мокрі пелюшки, неможливість дістати іграшку (терпіння у нього відсутня вже з самого ніжного віку).
Ці діти відрізняються підвищеною чутливістю до температури навколишнього середовища, тому кімната, в якій вони проводять час, повинна бути не гарячою, але обов’язково теплою. Найчастіше маленькі Овни не дуже люблять купання; прихильно вони почнуть ставитися до нього лише тоді, коли освоять перші навички плавання. Коли цей малюк починає повзати і ходити, батьки позбавляються спокою: йому потрібно все дослідити і все перепробувати. Особливу небезпеку для дитини Овна є кухня. Вся побутова хімія, гострі і ріжучі предмети і т.п. повинні бути закриті на всі замки або підняті на недосяжну висоту.

Овен-дошкільник

Овен – дитина-діяч. Це яскрава особистість, енергія якого потребує в управлінні. Активність його непостійна, спостерігаються підйоми і спади, він діє імпульсивно. Дітей-Овнів небажано залишати на самоті, вони потребують великої кількості контактів із зовнішнім світом. Такі малюки можуть здатися егоїстами, але це не так: вони з малих років готові допомагати слабшим, вставати на їх захист, але при цьому завжди відчувають себе лідерами. Як попереджає гороскоп Овен-дитина, подорослішавши, нікого не буде бачити, крім себе, якщо з малих років не розвивати в ньому увагу і співчуття до інших.
Дитина такого знака Зодіаку погано почуває час; важко у нього складаються стосунки і з дисципліною. З дитячих років в дитині-Овні потрібно виховувати акуратність і пунктуальність, але командувати безпосередньо не рекомендується; можна залучити до його суперечка, викликати здоровий азарт, наприклад, висловити сумніви в тому, що він може прибрати кімнату так, щоб на підлозі не залишилося жодної іграшки.
Дітям цього знака необхідно допомагати розвиватися в інтелектуальному плані. Відсутність їжі для розуму в дитинстві загрожує тим, що Овен зросте енергійним, міцним, але при цьому примітивним, брутальним і не обтяженим інтелектом людиною. Дуже важливо виховати в ньому любов до книг. Овнам-дітям сподобаються оповідання, де діють сміливі і благородні герої; про пригоди і подвиги вони будуть читати охочіше, ніж про щось інше. Але батькам маленьких Овнів слід бути готовим до того, що їх нетерплячість і непосидючість зробить освоєння читання та письма досить складною справою.

Овен-школяр

Якісна освіта набуває для Овнів особливе значення, оскільки вони погано пристосовані для рутинної низько кваліфікованої роботи. Для гарного навчання їм не вистачає наполегливості і терпіння, тому доведеться приділяти особливу увагу формуванню звички у визначений час сідати за домашнє завдання. Щоб поліпшити успішність дитини-Овна, гороскоп рекомендує зіграти на честолюбстві, звертаючи його увагу на те, що багато однокласники справляються з навчанням краще.
Якщо реалізувати прагнення до першості не вдалося у навчанні, діти-Овни стають лідерами в іншому, наприклад, очоливши компанію друзів. З їх подачі в школі часто відбуваються якісь масштабні витівки, але Овен-чоловік ніколи не стане ховатися за чужими спинами. Одним із улюблених аргументів у нього є кулаки, і, вступаючи в бійку, він не думає про наслідки. Часто саме з вини Овнів у шкільному колективі розпалюються конфлікти, причому дівчатка цього знака в цьому не відстають від хлопців.
Дуже важливо переключити енергію дитини на щось конструктивне, наприклад, дати завдання щось організувати і залучити до справи інших хлопців. У дитячі роки важливо закласти у Овнів шанобливе ставлення до грошей, навчити витрачати їх з розумом.

Схильності та інтереси дітей-Овнів

Овни народжуються різнобічно обдарованими дітьми з постійно мінливим колом інтересів. Але вже з дитячих років вони починають швидко чимось загорятися і так само швидко остигати. Якщо у них щось не виходить, вони можуть кинути навіть саму цікаву гру.
Діти-Овни не люблять спокою і тиші, їм подобаються іграшки та інші предмети, що видають гучні звуки – барабани, свистки і т.п. Чим більше шуму і метушні під час гри – тим більше вона їм подобається. Доросла дитина обов’язково буде приводити з собою в будинок ватагу друзі або подруг. Не кожному батьку сподобається їх присутність в будинку, але з цим краще змиритися: так вони хоча б будуть під наглядом.
Малюки-Овни погано переносять обмеження фізичної активності. Для них бажано спорудити хоча б маленький спортивний куточок, а якщо такої можливості немає, то проводити більше часу на дитячому майданчику. Овни – любителі лазити по деревах, сходах, покинутим будівлям. Дітей треба віддати у спортивну секцію – дитина звільниться від надлишку енергії і задовольнить потребу в постійному суперництві.
Чим старше стає дитина-Овен, тим більша фізичне навантаження йому по плечу. Він може пробувати себе в екстремальних видах спорту і розваги, наприклад, у стрибках з трампліну, паркур і т.п. Безглуздо забороняти подібні заняття – батьки можуть лише подбати про забезпечення максимальної безпеки.

Здоров’я дитини-Овна

З раннього дитинства представники цього знака Зодіаку можуть страждати від головних болів, оскільки голова є їх слабким місцем. Нерідко страждають кістки, зуби, вуха. Простудившийся або підхопивши вірус Овен буде вболівати недовго, але обов’язково затемпературит, причому цифри на градуснику можуть бути занадто високими. З дитячих років Овни ненавидять постільний режим, намагаються перенести хворобу на ногах, тому, щоб не допустити ускладнень, батьки не повинні дати себе обдурити їх активністю.
Маленькі діти-Овни нерідко страждають від нічних кошмарів, що є наслідком збудження: їх нервова система відчуває дуже високі навантаження. З Овнами нерідко відбуваються всілякі нещасні випадки, травми, але все зазвичай гоїться швидко, а запальні процеси затягуються надовго, тому що разом з енергійністю природа обдаровує їх дуже високою життєздатністю.

Увага – Овен! Дитячий гороскоп радить

Якщо у юних Овнах не придушити зачатки егоїзму, бездушності, брутальності і жорстокості, то згодом боротися з цими якостями буде дуже важко. Овен своеволен, він не бажає підкорятися, але знайти з ним спільну мову можна, тому що він, по суті, беззлобное і чуйне створення.
Хлопчиків-Овнів бажано тактовно відводити від любові до ігор з елементами насильства, брутальності, не культивувати в них любов до зброї. На сплески агресії ні в якому разі не можна відповідати тим же, але такі прояви треба обов’язково припиняти. Ворожнеча з сином або дочкою Овном може закінчитися їх раннім відходом з будинку. Діяти необхідно шляхом переконання, м’яко, але наполегливо. Не відмовляйте їм в ласці: діти, народжені під знаком Овна, незважаючи на всю свою незалежність і ершистость, бояться, що батьки перестануть любити.

Прийняті щодо їх рішення повинні бути, насамперед, справедливими: Овни відчувають це тонко і болісно гостро.

Батьківський авторитет в очах дітей-Овнів повинен бути незаперечним, за матір’ю або батьком завжди має залишатися останнє слово. Окремо слід згадати про роль батька. Слід враховувати, що в очах Овна його тато – це ще й суперник, і важливо, щоб батько з сином конкурували в кращих своїх проявах, а не в жорстокості і брутальності. Батьки мають керувати Овнами, інакше вони швидко можуть піти по кривій доріжці, вибравши в ролі орієнтира інших, більш сильних, але вельми сумнівних особистостей.