Важливо

Значення, походження і характеристика імені Ніка

Значення імені Ніка

Ім’я Ніка означає «перемога».

Походження імені Ніка

Ніка – жіноче ім’я, що має грецькі корені. Походження імені Ніка пов’язано з ім’ям давньогрецької богині перемоги і успіху. Крім того, часто ім’я Ніка є короткою формою жіночих і чоловічих імен, наприклад, таких як Вероніка, Домініка, Микола і Никодим.

Характеристика імені Ніка

У дитинстві Ніка часто росте дуже емоційним та вразливим дитиною. Вона бурхливо виявляє свої почуття, часто лякаючи дорослих істериками і сльозами. Дівчинка, як правило, живе в світі своїх фантазій. При цьому настільки захоплюється ними, що може переконати в реальності не тільки однолітків, але і дорослих.

З віком Ніка вчиться контролювати свою емоційність. Як не дивно, вразливість дівчата не заважає їй реалістично дивитися на навколишній світ. Ніка зазвичай дуже життєлюбна дівчинка, вона із задоволенням відчуває кожну хвилину життя. Тривалі депресії, унынье, поганий настрій цій дівчині не знайомі.

Ніка виділяється серед людей своєю чесністю і справедливістю. При цьому вона завжди готова прийти на допомогу іншим, навіть зовсім незнайомим людям.

Згідно характеристиці імені Ніка, дівчина з таким ім’ям має прекрасно розвинуту інтуїцію. Завдяки цьому вона часто передбачає майбутні події, знаходить правильні рішення в складних ситуаціях. Досить часто Ніка займається окультизмом, ворожінням і хіромантією.

Ніка дуже любить великі компанії, але, бажано, щоб вони складалися з добре знайомих їй людей. Дівчина, як правило, буває хорошим оповідачем. Причому вона може так майстерно прикрасити історію, яка розповідається, що сама починає в неї вірити.

Зазвичай з Нікою легко і приємно спілкуватися. Але іноді дівчина може стати агресивною і дратівливою. Якщо у Ніки поганий настрій, то вона може в одну мить зруйнувати дружні відносини. Втім, таке трапляється нечасто, так як дівчина по своїй натурі невиправна оптимістка.

В характеристиці імені Ніка вказується, що, як правило, дівчина з цим ім’ям не прагне зробити професійну кар’єру. Хоча, якщо вона захоче, то може стати геніальною поетесою, письменницею або актрисою.

Ніка дуже влюблива, емоційна жінка, яка часто страждає від бурі пристрастей. Якщо вона вважає, що зустріла чоловіка своєї мрії, ніщо не зможе перешкодити її відносин з ним. Втім, розчарувавшись у предметі пристрасті, Ніка тут же перериває ці відносини. У сімейному житті жінка зазвичай проявляє м’якість і стриманість.

Сумісність імені Ніка

Ім’я Ніка добре поєднується з по батькові Едуардівна, Владиславівна, Борисівна, Августівна, Альбертівна.

Вдала сумісність імені Ніка з такими чоловічими іменами: Тихон, Семен, Микита, Леонід, Юхим, Геннадій і Олексій.

Іменини

Православні іменини у Ніки:

  • березень – 23;
  • квітень – 29;
  • травень – 8.

Відомі люди

Найбільш відомі люди з ім’ям Ніка: Ніка Турбіна, Ніка Ракітіна, Ніка Глен, Ніка Неєлова, Ніка Стрижак.

Leave a Reply

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *