Значення, походження і характеристика імені Лілія

Значення імені Лілія

Ім’я Лілія означає «біла квітка», «нічна».

Походження імені Лілія

Лілія – жіноче ім’я, що має латинські корені. Існує кілька версій освіти даного імені. Згідно з найбільш поширеною з них, походження імені Лілія пов’язано з латинською назвою квітки «ліліум». Також деякі дослідники вважають, що ім’я Лілія є формою єврейського імені Ліліт, яке перекладається з івриту як «нічна тиша», «нічна».

Характеристика імені Лілія

У дитинстві Ліля часто нагадує однойменний квітка: така ж тендітна і ніжна. Завдяки цьому батьки і близькі можуть надмірно опікати дівчинку, що, як правило, призводить до її розбещеності. Нерідко Ліля стає впертою і некерованою. Вона росте допитливою дитиною, яка любить мріяти, вигадувати щось нове. Життєві випробування Лілія намагається уникати, виявляючи спритність і гнучкість характеру. Дівчина вміє домагатися свого, пускаючи в хід усі свої хитрощі. У залежності від ситуації це може бути посмішка і чарівність, а можуть бути сльози і хитрість. Всі ці заходи особливо сильно діють на чоловіків, які не можуть встояти перед Лілією.

Згідно характеристиці імені Лілія, дівчина з таким ім’ям зазвичай у спілкуванні керується тільки своїми інтересами. Вона часто хитрує і нерідко буває спійманий на брехні, що, втім, не сильно її засмучує.

Лілія відрізняється неймовірною допитливістю, їй все цікаво, вона багато чому вчиться. Крім того, у неї часто чудова пам’ять, яка дозволяє все схоплювати буквально на льоту.

Досить чутлива по своїй природі, Ліля зазвичай дуже темпераментна особистість. Але, в той же час, вона цінує стабільність в життєвому укладі, тому з працею позбавляється від своїх звичок. Для неї важливо правильно знайти своє покликання, реалізуватися в ньому.

Лілія часто обирає професію наукового працівника, дизайнера. Вона може бути талановитим письменником, художником.

Як вказується в характеристиці імені Лілія, дівчина з цим ім’ям зазвичай рано виходить заміж, і, як правило, вдало. Бажано, щоб чоловік був старший за неї, мудрішими і міг терпіти її розпещеність. Але незначні недоліки характеру дівчини компенсуються її сострадательностью, незлобивостью. Лілію не можна назвати занадто вірною дружиною. У той же час, змінює вона вкрай обережно і, якщо розуміє, що стосунки можуть привести до розірвання шлюбу, без сумнівів припинить їх. Лілія – хороша мама, тільки якщо діти не створюють великих проблем, в іншому випадку, турботи про них лягають на плечі чоловіка.

Сумісність імені Лілія

Ім’я Лілія добре поєднується з по батькові Олексіївна, Іванівна, Олександрівна Ігорівна, Робертівна.

Вдала сумісність імені Лілія з такими чоловічими іменами: Владислав, Віктор, Вадим, Борис, Олександр, Юрій, Фелікс, Станіслав.

Іменини

Православні іменини у Лілії 27 липня.

Відомі люди

Найбільш відомі люди з ім’ям Лілія: Лілія Лебедєва, Лілія Толмачова, Лілія Брік, Лілія Амарфий.