Важливо

Значення, походження, характеристика імені Катима

Значення імені Катима

Ім’я Катима означає «оксамит», «вельвет».

Походження імені Катима

Катима – жіноче ім’я, яке має арабське коріння. Походження імені Катима пов’язано з арабським словом, яке перекладається як «оксамит» або «вельвет».

Характеристика імені Катима

Маленька Катима часто буває дуже красивим дитиною. До того ж дівчинка не доставляє ніяких турбот батькам і вчителям. Вона відрізняється привітністю, спокоєм. При цьому Катима дуже життєрадісна дитина, у якого практично завжди чудовий настрій. У дівчинки багато друзів, вона користується заслуженою повагою серед однолітків.

Доросла Катима залишається такою ж спокійною і врівноваженою. Вона привітна з оточуючими, товариська, цікавий співрозмовник.

На перший погляд м’яка і терпляча, Катима в складних і відповідальних ситуаціях може проявляти рішучість, вимогливість і нетерплячість. Взагалі, всі кращі риси характеру цієї дівчини розкриваються в кризових, нестандартних ситуаціях. Катима вміє вчасно зібратися, тверезо оцінити обстановку і прийняти правильне, єдино вірне рішення.

Згідно характеристиці імені Катима, дівчина з таким ім’ям часто буває імпульсивною, емоційною. Їй притаманна схильність до великої чутливості, нервових переживань. Маючи добре серце, м’який характер, Катима завжди допоможе оточуючим, не пройде повз голодного цуценя або покинуте кошеня. І такою вона залишиться до кінця свого життя.

Відмінною рисою дівчата, що носить ім’я Катима, є надзвичайна довірливість. Цим користуються багато оточуючі. Але, навіть стикаючись з обманом і брехнею, дівчина не втрачає віру в людей, продовжуючи їм довіряти.

Як вказується в характеристиці імені Катима, дівчина з цим ім’ям, як правило, має дуже розвиненою уявою і фантазією. Часто вона ховається в своїх фантазіях від проблем навколишньої дійсності. Хоча не можна сказати, що Катима живе у вигаданому світі, вона досить тверезо дивиться на життя.

Завдяки розвиненої фантазії, Катима нерідко вибирає творчу професію. Вона може стати успішною письменницею, художником, музикантом. Крім того, часто жінка знаходить своє покликання в педагогіці, медицині, психології.

Як правило, Катима не відчуває нестачі шанувальників. Але до вибору чоловіка підходить дуже відповідально, що, втім, приводить дівчину до щасливого шлюбу. Чоловік Катимы повинен стати їй надійною підтримкою у всіх справах. Зазвичай з Катимы виходить прекрасна мама, яка повністю присвячує себе вихованню дітей.

Сумісність імені Катима

Ім’я Катима вдало поєднується з по батькові Хамиулловна, Халиуловна, Тлековна, Киниятовна, Аманулловна.

Хороша сумісність імені Катима з такими чоловічими іменами: Асмет, Абзал, Айтан, Жунис, Есей, Мухтар, Надір.

Іменини

Православних іменин у Катимы не існує.

Відомі люди

Ім’я Катима відноситься до малопоширених іменами. Тому складно назвати відомих людей з таким ім’ям.

Leave a Reply

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *