Значення ім’я Альбіна, походження, сумісність

Значення ім’я Альбіна

Ім’я Альбіна означає «світла», «біла».

Походження імені Альбіна

Альбіна – жіноче ім’я латинського походження. Дослідники вказують, що воно походить від латинського слова «альба», що перекладається як «світлий», «чистий», «біла». Також існує версія, згідно з якою походження імені Альбіна пов’язано з такими слов’янськими іменами, як Білого, Беляница, Бєлана, Беляна.

Характеристика ім’я Альбіна

З дитинства Альбіна виділяється своєю впертістю, принциповістю, зарозумілістю. Це буває причиною її конфліктів з шкільним колективом, мамою. При цьому найчастіше Альбіна – татова донька. В друзі собі зазвичай вибирає хлопчаків, інтереси яких їй значно ближче, ніж інтереси дівчаток. По мірі дорослішання її переваги не змінюються.

Характер Альбіни досить суперечливий. Як правило, вона стає м’якою і чарівною. Але це тільки до того моменту, поки не зачеплять її самолюбство. Тоді дівчина стає зарозумілий, пихатий, вольовий.

Деякі дівчата з ім’ям Альбіна щиро вважають себе неповторними. Це призводить до непомірної почуття гордості і навіть переваги над оточуючими.

Згідно характеристиці ім’я Альбіна, дівчина з таким ім’ям не любить конфліктні ситуації. Але, в той же час, саме сама їх і провокує. При цьому вона байдуже спостерігає, як опонент «вихлюпує» емоції, відчуваючи свою перевагу в такі хвилини.

Здатність зберігати спокій, врівноваженість у конфліктних ситуаціях сприяють активному просуванню Альбіни по кар’єрних сходах. Її лідерські якості дозволяють прекрасно управлятися з колективом. Альбіна може домогтися успіху практично в будь-якій спеціальності. Найчастіше вона вибирає професію, яка пов’язана із спілкуванням. При цьому дівчина не звертає уваги на престижність професії. Вона займається тим, що їй подобатися. Альбіна часто працює у сфері освіти, громадського харчування або торгівлі.

Як вказується в характеристиці ім’я Альбіна, жінки з таким ім’ям зазвичай легко знаходять спільну мову зі своїми чоловіками. Чого не скажеш про їхні стосунки зі свекрухою. Альбіни хороші господині, всі речі у них завжди лежать на своїх місцях, вони смачно готують. До кінця своїх днів Альбіна залишається справжньою жінкою. Вона завжди доглядає за своєю зовнішністю, знає, як сподобатися чоловікові. Не можна сказати, що Альбіна відрізняється вірністю чоловікові. Але, в той же час, свої сексуальні захоплення вона не сприймає серйозно, і чоловік для неї завжди буде на першому місці.

Сумісність імені Альбіна

Ім’я Альбіна добре поєднується з по батькові Борисівна, Дмитрівна, Володимирівна, Андріївна, Юріївна.

Вдала сумісність імені Альбіна з такими чоловічими іменами – Василь, Анатолій, Олександр, Федір, Петро, Володимир.

Іменини

Католицькі іменини у Альбін:

  • Липень – 22;
  • Вересень – 6, 15;
  • Грудень – 16.

Відомі люди

Найбільш відомі люди з ім’ям Альбіна: Альбіна Дерюгіна Альбіна Шишова, Альбіна Шульгіна, Альбіна Ахатова.