Важливо

Значення імені Зоя, походження, сумісність

Значення імені Зоя

Значення імені Зоя – життя.

Походження імені Зоя

Походження імені Зоя – грецьке. Від цього ж індоєвропейського кореня (життя) походять імена Ізот, Віта. Гучне, сильне і яскраве ім’я. У ньому зібрані турбота і вимогливе увагу, з’єднання яскравих емоції і ясного аналізу.

Характеристика імені Зоя

В характері Зої неймовірне поєднання крайнощів – м’якості і твердості, ніжності і холодності. Дівчинка Зоинька – це привітний і слухняна дитина. Вона загальна улюблениця, батьки часто балують її.

Типаж Зої – жінка без віку. В молодості Зоя, як правило, не справляє враження юної дівчини, а з плином часу ніби зовсім не старіє. Вона просто живе і зовсім не прагне змінити навколишній світ. Зоя буває беззахисна і безвідмовна до чужих прохань.

Характеристика імені Зоя – мрійлива, тиха, добра до людей. Їй обов’язково потрібно в щось вірити в людину, в Бога, в ідею.

До поворотів долі Зоя відноситься як до неминучості, з якою треба змиритися.

Зоя – жінка з сильною волею, з врівноваженою і стійкою психікою, але без високих намірів і вимог до життя.

Вона дуже прониклива, безпомилково розрізняє поганих і хороших людей. Не схильна вірити чуткам. В першу чергу Зоя прислухається до своєї інтуїції. Інтуїція дуже знадобиться їй у відносинах з чоловіками.

Зоя чарівна й розумна, романтична і сентиментальна. Вона захоплюючий співрозмовник, здатний підтримати у важку хвилину і підняти настрій милим жартом.

Зоя тверда у дружбі, привязчива, вірна. Вона не терпить нещирості, але здатна прощати недоліки. Погано переносить переїзди, зміну вражень і обстановки.

Зої завжди різні: одна призначає побачення сама, інша надає перевагу тому, щоб за нею доглядали. Досягає успіхів у вивченні гуманітарних наук. Вона може вибрати професію тваринника, ботаніка, вчителі. Образ Зої асоціюється з біологією, медициною. Зоя – відмінний психолог, так як вона має здатність відчувати душевний стан близької людини. В колективі авторитетна, непререкаема в думках і судженнях. Буває незамінна на посаді керівника. Вміло справляється з жіночим колективом, гасить плітки і інтриги.

Сумісність імені Зоя

Вдала сумісність імені Зоя з чоловіками по імені: Володимир, Петро, Анатолій, Андрій, Іван, Борис, Семен, Едуард, Валерій, Олександр. Слід уникати шлюбу з Євгеном, Віталієм, Іллею, Юрієм і Кирилом. Зоя зазвичай любляча мати і вірна дружина.

Ім’я Зоя поєднується з по батькові: Андріївна, Олексіївна, Валентинівна, Артемівна, Василівна, Віталіївна, Вікторівна, Володимирівна, Іванівна Євгенівна, Іллівна, Михайлівна, Сергіївна, Петрівна, Юріївна, Федорівна.

Іменини

Іменини Зої за православним календарем 26 лютого, 15 травня. Святі покровителі: преподобна Зоя Вифлеємська, мучениця Зоя Атталийская.

Відомі люди

Відомі люди з ім’ям Зоя: Гайдай, Воскресенська, Різдвяна, Космодем’янська, Федорова.

Leave a Reply

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *