Важливо

Значення імені Злата, походження, характеристика

Значення імені Злата

Ім’я Злата означає «золото».

Походження імені Злата

Злата – слов’янське ім’я, що має єврейське коріння. Походження імені Злата пов’язано з давньоєврейським ім’ям Голда. Перші згадки імені Злата в письмових джерелах датуються 13-14 століттям.

Характеристика імені Злата

Ім’я Злата ідеально підійде дівчаткам, народженим під знаком зодіаку Скорпіон.

Маленька Злата зростає серйозною дитиною. Вона гранично правдива, ніколи не обдурить, навіть жартома не скаже неправду. Злата, на відміну від більшості дітей, не пустує і не хитрує. Вона вражає оточуючих своїми «дорослими» висловлюваннями про все, що відбувається навколо. Говорячи всім тільки правду, Злата намагається це робити максимально тактовно, щоб нікого випадково не образити.

В школі Злата добре вчиться, веде активний спосіб життя: бере участь у всіх громадських заходах, відвідують спортивні секції. Завдяки її ініціативності та правдивості у дівчинки багато друзів. Злата дуже любить читати, може писати вірші чи малювати картини.

Після школи Злата прагне вступити у вищий навчальний заклад. Її мета – диплом про освіту з престижної спеціальності. Характеристика імені Злата говорить про те, що вона є амбітною людиною, її серйозність і відповідальність допомагають їй здійснювати задумане. У своїй професії постійно удосконалюється, щоб бути висококласним фахівцем. На роботі вона прагне піднятися по кар’єрних сходах максимально високо.

Злата не любить одноманітності, їй по душі періодичні зміни в житті. Дівчині подобається подорожувати. А от у стосунках з оточуючими людьми все навпаки: вона любить сталість. Якщо Злата вибрала собі друзів, то це на все життя. Тільки зрада друга, якому вона повністю довіряла, змусить її назавжди порвати з цією людиною.

Сумісність імені Злата

Навколо Злати завжди багато чоловіків, які прагнуть привернути до себе її увагу. Незважаючи на це вона досить пізно вступає в шлюб. В партнері її цікавить не його матеріальне становище, а його внутрішній світ, характер, інтереси. З Злати вийде прекрасна домогосподарка і уважна, турботлива мати. Хоч Злата і безмежно любить своїх дітей, вона виховує їх в порядку і строгості. Зазвичай у неї весела, щаслива, міцна сім’я.

Найкраща сумісність імені Злата з чоловіками, чиї імена Едуард, Сергій, Ігор, Едгар, Михайло, Альберт, Сергій, Артем.

Ім’я Злата підійде дівчинці з по батькові Русланівна, Олеговна, Миронівна, Львівна, Леонідівна, Ігорівна, Денисівна, Глібівна, Георгіївна, Владиславівна, Антонівна.

Іменини

Православні іменини 13, 18, 26, 31 жовтня.

Відомі люди

Відомі жінки з ім’ям Злата:

  • Могленская (православна свята);
  • Раздоліна (композитор, автор-виконавець);
  • Зарецька (доктор мистецтвознавства);
  • Дзарданова (співачка);
  • Буличова (оперна співачка);
  • Волкова (професор, доктор філологічних наук);
  • Ліліна (журналістка);
  • Ткач (композитор);
  • Чочієва (піаністка);
  • Бизова (художниця).

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.