Значення імені Зінаїда, походження, сумісність

Значення імені Зінаїда

Ім’я Зінаїда означає «божественна дочка», «належить Зевсу», «турботлива».

Походження імені Зінаїда

Зінаїда – жіноче ім’я, яке має давньогрецькі корені. Згідно з найбільш поширеною версією, походження імені Зінаїда пов’язано з ім’ям Зенаис, яке перекладається з давньогрецької як «належить Зевсу», «з роду Зевса». Також називають і інші версії походження цього імені. Наприклад, з латини Зінаїда перекладається як «турботлива», в арабській мові це слово означає «красива».

Характеристика імені Зінаїда

У дитинстві Зіна зростає трохи холоднуватим, зарозумілим дитиною, яка не терпить заперечень ні в чому. Вона поважає силу і авторитет, тому часто підлабузнюється перед старшими людьми або тими, хто володіє владою. З цієї ж причини в школі прагне бути помічницею вчителів. Дівчинка добре вчиться і дуже любить, коли її ставлять в приклад іншим дітям.

Зінаїда зазвичай дуже амбіційна дівчина. Вона завжди знає, чого хоче, але, що більш важливо, знає, як цього домогтися. До своєї мети дівчина йде впевнено, долаючи всі перешкоди.

Згідно характеристиці імені Зінаїда, дівчина з таким ім’ям не здатна на підлість, не бажатиме зла іншому людині. Хоча вона наполеглива і безудержна, на шляху до своєї мети не буде жертвувати інтересами інших людей.

Зазвичай Зінаїда не буває писаною красунею. Але природна чарівність, уміння правильно себе подати виділяють дівчину з натовпу.

Сперечатися з Зіною не варто, переконати її в чомусь дуже складно. Краще піти на невеличкий компроміс, не забувши згадати, як важливі добрі відносини з нею.

Характер Зінаїди також залежить від часу народження.

Дівчина, народжена навесні, часто буває егоїстичною і навіжений.

«Зимова» Зінаїда зазвичай більш поступлива, поступлива, м’яка.

Для «літньої» Зінаїди характерна енергійність, темпераментність. Вона завжди знаходиться у центрі уваги, володіє лідерськими якостями.

Зінаїда, народжена восени, частіше всього буває надзвичайно бережливої, іноді і скупий.

В характеристиці імені Зінаїда вказується, що для жінки з цим ім’ям підходить професія фармацевта, бухгалтера, лікаря.

Як правило, до заміжжя дівчина вміло приховує свої лідерські якості. Але після весілля Зіна намагається взяти кермо правління сім’єю в свої руки. Краще, якщо чоловік не буде проти такого становища. В іншому випадку шлюб буде недовгим. Господиня з Зінаїди виходить прекрасна, вона не пошкодує ні грошей, ні часу на створення затишку в домі.

Сумісність імені Зінаїда

Ім’я Зінаїда добре поєднується з по батькові Степанівна, Сергіївна, Олександрівна, Леонідівна, Олексіївна, Веніамінівна.

Вдала сумісність імені Зінаїда з такими чоловічими іменами: Павло, Петро, Володимир, Юрій, Степан.

Іменини

Православні іменини у Зінаїди:

  • червень – 20;
  • липень – 5;
  • серпень – 4;
  • жовтень – 10, 24.

Відомі люди

Найбільш відомі люди з ім’ям Зінаїда: Зінаїда Тарсийская, Зінаїда Брумберг, Зінаїда Серебрякова, Зінаїда Славіна.