Значення імені Заріна, походження, сумісність

Значення імені Заріна

Ім’я Заріна означає «краса світанку», «зоря», «золота», «сонячний промінь», «з золотими прикрасами».

Походження імені Заріна

Зарину – жіноче ім’я, яке має кілька версій походження. Згідно з однією з них, ім’я Заріна належить до слов’янських іменах і означає «зоря», «краса світанку». За іншою версією походження імені Заріна пов’язано з осетинським словом, яке перекладається як «золота», «червоне сонце», «сонячний промінь». Татарською мовою ім’я Заріна означає «з золотими прикрасами».

Характеристика імені Заріна

У дитинстві Зара часто буває примхливим дитиною зі складним характером. При цьому дівчинка дуже розумна, легко засвоює нову інформацію. Вона товариська, любить гучні компанії ровесників, у яких намагається виділитися.

Зарину в будь-якій ситуації зберігає силу духу і самовладання. Вона не піддається чужому впливу, на все має свою власну думку. Прямолінійність і наполегливість дівчата часто стають причиною її конфліктів з оточуючими, що, однак, не заважає їй втілювати свої плани в життя.

Згідно характеристиці імені Зарину, дівчина з таким ім’ям зазвичай має добре розвинену інтуїцію. Це допомагає їй бачити суть проблем, не обманюючись видимими дрібницями.

Як правило, Заріна буває дуже імпульсивною, своєрідною дівчиною. Всі її вчинки розважливі і продумані. Якщо їй це вигідно, вона може майстерно прикинутися, збрехати.

У той же час, у відносинах з рідними і близькими людьми Заріна нерідко проявляє безкорисливість. Для неї дуже важливі добрі родинні стосунки, заради яких вона готова пожертвувати багатьом.

Часто про Зарині говорять як про людину, на якого можна покластися. Вона надійна у відносинах, намагається ніколи не підводити людей, стримувати обіцянки.

Заріна часто буває хорошим керівником. Вона вміє впливати на оточуючих людей, колег по роботі, тому нерідко займає керівну посаду. Для неї підходить професія педагога, медичного працівника, дослідника.

Як зазначається в характеристиці імені Зарину, для жінки з цим ім’ям, як правило, сім’я важливіше кар’єри. Заміж вона зазвичай виходить пізно, і відразу ж намагається стати лідером в сімейних відносинах. Однак, гармонійний шлюб можливий, якщо тільки чоловік Зоряни буде достатньо вольовою людиною і зможе взяти кермо влади в свої руки. З дівчини вийде дуже хороша дружина і господиня. Вона із задоволенням стане облаштовувати будинок, радувати близьких смачними обідами. При цьому Заріна не потерпить стороннього втручання в справи сім’ї.

Сумісність імені Заріна

Ім’я Заріна вдало поєднується з по батькові Олександрівна Володимирівна Сергіївна Василівна, Халитовна, Маратовна.

Хороша сумісність імені Заріна з такими чоловічими іменами: Ярослав, Ілля, Іван, Дмитро, Віктор, Раміль, Шаміль.

Іменини

Православні іменини у Зоряни не існують

Відомі люди

Найбільш відомі люди з ім’ям Зарину: Заріна Гизикова, Заріна Мехта, Заріна Кхан, Заріна цариця саків.