Значення імені Юлія, сумісність, походження

Значення імені Юлія

Ім’я Юлія в перекладі з грецької мови означає «пухнаста», «хвиляста», а на латинському це ім’я означає «липневий», «з роду Юліїв».

Походження імені Юлія

Є дві основні версії походження імені Юлія: грецька та римська. З грецької версії ім’я Юлія вийшло від слова «юлос» – «кучерявий». За іншою ж версією ім’я Юлія утворилося від римського родового імені Julius. Так іменували патриціанок з роду Юліїв у Стародавньому Римі, наприклад, Юлія Цезаріс.

Історія походження імені Юлія досить заплутана, так як це жіноче ім’я також зустрічається і в скандинавських країнах. Там прийнято називати Юлиями дівчаток, які народилися в грудні, так як слово «Різдво» звучить як «Йоль».

У православних святцях також зустрічається ім’я Юлія, воно згадується в життєписі мучениці Юлії Карфагенської.

Характеристика імені Юлія

Маленька Юлія – дуже товариська дитина, володіє чудовою інтуїцією, обдарована творчими здібностями. При цьому вона дуже ранима і, як наслідок, обидчива. Противагою надмірну образливість є швидка отходчивость. Треба всього лише залишити її в спокої. Юліне поведінка повністю залежить від її настрою, то вона весела і радісна, а через кілька хвилин вже сумувати та плакати. Як емоційна людина Юлія дуже сильно переживає чужі прикрощі та негаразди, навіть сумний сюжет по телевізору може зіпсувати їй настрій.

Виходячи з характеристики імені Юлія можна зробити висновок, що жінкам з цим ім’ям властиво безкорисливість, вони охоче беруть участь у благодійних заходах. Але їх доброта кілька безвідповідальна і відчайдушність, так як Юлія геть позбавлена почуття самозбереження. Тому поруч з нею повинен знаходитися зрілий, впевнений у собі, врівноважена людина з твердим характером.

У роботі Юлія відповідальна і акуратна, вона сумлінно виконує свої обов’язки, а її невгамовна енергія буде сприяти просуванню по кар’єрних сходах. Виконуючи свої обов’язки «на відмінно» Юлія буде вимагати того ж і від оточуючих, що, природно, багатьом колегам не сподобається. Але вона, не звертаючи уваги на недоброзичливців, буде наполегливо прагнути до мети.

Сумісність імені Юлія

Ідеальна сумісність імені Юлія з чоловіками, чиї імена Євген, Геннадій, Роман, В’ячеслав, Олександр. Юлія довго вибирає собі супутника життя. І найчастіше робить правильний вибір, так як сімейне життя у неї протікає без сварок і складнощів. Вони з чоловіком розуміють один одного з півслова і живуть душа в душу. З Юлії виходить відмінна і гостинна домогосподарка.

Іменини

Православні іменини:

  • 31 травня;
  • 29 липня.

Католицькі іменини:

  • 9 січня;
  • 27 липня;
  • 10 грудня.

Відомі люди

Відомі жінки з ім’ям Юлія: Друніна (поетеса), Лермонтова (хімік), Вознесенська (письменниця), Меньшова (телеведуча, актриса), Рутберг (актриса), Липницька (фігуристка), Латиніна (письменниця, журналістка), Чичеріна (поп-рок співачка), Савічева (співачка).

  • Юля

    Це все правда
    10/10