Значення імені Євген, сумісність, походження

Значення імені Євген

Ім’я Євген означає «благородний», «знатний».

Походження імені Євген

Євген – російське чоловіче ім’я грецького походження. Походження імені Євген пов’язують з грецьким ім’ям Эугениос. Це ім’я має два кореня – «еу» (хороший) і «генес» (рід).

Характеристика ім’я Євген

Маленький Женя – великий вигадник і фантазер. Він придумує ігри, розваги для компанії друзів, залишаючи для себе головну роль, в якій перемагає зло. У той же час, маленькому Євгену складно прийняти реальний світ, тому він часто буває нерішучим. Але його нерішучість не пов’язана із спілкуванням. Євген легко знаходить спільну мову з однолітками.

В школі Женя зазвичай добре вчиться, йому з легкістю даються література, мови. Він може писати вірші, прекрасні твори. Крім цього, Євген найчастіше не відчуває труднощів і з точними науками, наприклад, математикою.

У старшому віці Женя часто стає запальною, дуже ранимий. Щоб не показати оточуючим свої переживання і тривоги, він намагається здаватися байдужим або розв’язною. Але, в той же час, він дуже уважний до близьких, ніколи не відмовить іншим допомоги.

Згідно характеристиці ім’я Євген, чоловік з таким ім’ям відрізняється розвиненою інтуїцією, вміє звертати увагу на дрібниці, завдяки чому завжди тонко відчуває ситуацію. Він дуже артистичний, часто буває «душею компанії», прикрашає будь-яку вечірку.

найбільше Євген любить послідовні і логічні дії. Тому часто обирає своєю професією технічні спеціальності – конструктора, архітектора, програміста, інженера. Але нерідко перемагає друга сторона Жені – романтична. І тоді він стає прекрасним письменником, артистом, журналістом.

В характеристиці імені Євген вказується, що він дуже прискіпливий у виборі супутниці життя. Його приваблює душевно чиста, в чомусь навіть таємнича дівчина. З Євгена виходить зразковий чоловік і турботливий батько. У сімейних справах він завжди йде на компроміс, сварок воліє переговори. Він із задоволенням возиться з дітьми, вирішує конфлікти між ними. Для Євгена важливо бачити багатий душевний світ своєї жінки. Якщо ж він розчаровується у своєму ідеалі, проявляється його непостійність у стосунках з протилежною статтю.

Сумісність імені Євген

Ім’я Євген добре поєднується з по батькові Олегович, Павлович, Олексійович, Володимирович, Данилович, Дмитрович.

Вдала сумісність імені Євгеній з такими жіночими іменами – Валерія, Ганна, Дарина, Валентина, Людмила, Ксенія, Юлія, Раїса, Ніна, Наталія.

Іменини

Православні іменини у Евгениев:

  • Січень – 21, 31;
  • Лютий – 2, 25, 26;
  • Березень – 4, 10, 20;
  • Серпень – 3, 31;
  • Вересень – 20, 23;
  • Жовтень – 8, 29;
  • Листопад – 11, 20, 24;
  • Грудень – 7, 23, 26.

Відомі люди

Найбільш відомі люди з ім’ям Євген – Євген Вахтангов, Євген Миронов, Євген Євтушенко, Євген Моргунов, Євген Гришин, Євген Леонов, Євгеній Дюринг, Євген Мартинов.