Важливо

Значення імені Єлизавета, походження, сумісність

Значення імені Єлизавета

Ім’я Єлизавета означає «заклинающая Богом», «почитающая Бога».

Походження імені Єлизавета

Єлизавета – жіноче ім’я давньоєврейського походження. Походження імені Єлизавета пов’язано з ім’ям дружини первосвященика Аарона. В буквальному перекладі воно означає «почитающая Бога», «Бог мій – клятва», «заклинающая Богом». У середні століття в Європі ім’я Єлизавета вважалося королівським, їм називали дівчаток у вищих колах суспільства.

Характеристика імені Єлизавета

Маленьку Лізу можна визначити за непосидливому, шаловливому характеру. Вона не може всидіти на місці, її цікавить, вона повинна знати про все. У Лізи багато подружок, з якими вона «за компанію» може піти в музичну школу або курси крою і шиття.

З віком Ліза стає більш конфліктною, примхливої, самозакоханою. Якщо вона вважає, що її недооцінюють, без сумніву вступить в конфлікт, може зробити божевільний вчинок. Єлизавета – владна, вперта жінка, яка хоче відчувати себе королевою. Звичайно ж, для цього їй необхідні піддані. Тому дівчина заводить безліч знайомих, яким розповідає про свої труднощі, сумніви.

При цьому Ліза дуже добра з тими, хто їй по-справжньому доріг. Вона завжди зуміє пристосуватися до таких людей. Але, все ж, власні інтереси завжди будуть для неї на першому місці, і свої невдачі дівчина переживає дуже важко.

Згідно характеристиці імені Єлизавета, дівчина з таким ім’ям часто буває справжньою інтриганкою. Вона обожнює плести інтриги, розпускати плітки, і, як не дивно, часто зовсім без злого умислу.

Легко сходитися з людьми Єлизаветі допомагає її добре розвинена інтуїція. Вона завжди знає, що сказати, коли промовчати. Ліза дуже любить галасливі компанії, де відчуває себе в центрі уваги. У той же час, вибираючи між друзями і сім’єю, вона завжди вибере сім’ю.

для багатьох Єлизавет професія є чимось важливим. Якщо ж дівчина вирішила присвятити себе кар’єрі, їй найбільше підійде журналістика, юриспруденція.

В характеристиці імені Єлизавета зазначається, що дівчина з цим ім’ям зазвичай має багато шанувальників. Але в сімейних відносинах жінка відрізняється вірністю. В чоловіки собі Ліза вибирає красивого, впевненого чоловіка, який буде для неї захистом у всіх сферах життя. Єлизавета – хороша господиня, яка вміє і любить готувати, з радістю зустрічає гостей.

Сумісність імені Єлизавета

Ім’я Єлизавета добре поєднується з по батькові Данилівна, Кирилівна, Євгеніївна, Володимирівна.

Вдала сумісність імені Єлизавета з такими чоловічими іменами: Григорій, Андрій, Олександр, Матвій, Леонід, Іван, Сергій, Михайло.

Іменини

Православні іменини у Єлизавети:

  • Січень – 4;
  • Березень – 7;
  • Травень – 7;
  • Червень – 18, 20;
  • Липень – 4, 18;
  • Вересень – 5, 12, 18;
  • Жовтень – 21, 31;
  • Листопад- 4, 5, 17, 20, 25;
  • Грудень – 31.

Відомі люди

Найбільш відомі люди з ім’ям Єлизавета: Єлизавета Ярославна, Єлизавета Воронцова, Єлизавета Дворецька, Єлизавета Валуа.

Leave a Reply

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *