Значення імені Єлисей, сумісність, походження

Значення імені Єлисей

Ім’я Єлисей означає «Богом шахтар».

Походження імені Єлисей

За однією з версій ім’я Єлисей походить з давньоєврейської мови від імені Еліша («спасіння»). З іншого думку ім’я Єлисей варіант вимови грецького імені Одіссей.

Характеристика імені Єлисей

Відповідно до значення імені, Єлисей зростає товариським і рухомим хлопчиком. Часто буває заводієм і лідером, володіє хорошою фантазією і прекрасно знаходить спільну мову з однолітками. Навколо нього завжди галасливі компанії і групи дітей.

Єлисей росте розумним і різнобічним дитиною, він ввічливий і привітний з усіма. Негативною рисою в характеристиці імені Єлисей є надмірна впертість.

Хлопчик з іменем Єлисей з дитинства залежимо від настрою, який може змінюватися кілька разів на день. Батькам важко встигати за настільки частою зміною настроїв своєї дитини, тому з ним часто буває нелегко.

У Єлисея з дитинства чудовий музичний слух. Можна віддавати його в музичну школу з раннього віку. З музичних інструментів для Єлисея краща скрипка, яка підходить до його тонкої психології.

В школі Єлисей не відрізняється особливою тягою до знань і старанністю, але навчається добре. Зате він дуже любить читати і володіє аналітичним складом розуму. Він однаково добре може проявити себе як у точних науках, так і гуманітарних. Єлисей творчо підходить до вирішення стандартних ситуацій і має великий потенціал.

З дитинства Єлисей оточений увагою дівчаток. Його весела вдача, життєрадісний характер, відмінне почуття гумору притягують до себе юних осіб протилежної статі. Однак сам Єлисей в юному віці не відрізняється особливою влюбливістю. Він однаково уважно ставиться до всіх однокласниць.

Із спортивних секцій Єлисея привертають футбол і теніс. Хлопчик росте спортивним і сміливим дитиною, вміє дати відсіч і постояти за себе. Часто заступається за інших дітей.

У дорослому віці характер Єлисея практично не змінюється. Він все так же упертий, запальний і розумний. Єлисей дуже захоплюється людина, улюблена справа поглинає його з головою. Разом з тим він не любить одноманітної рутинної роботи, яка не потребує ініціативи.

Єлисей завжди прийде на допомогу, він добрий і чуйний чоловік, і надійний друг. Він зневажає брехня і обман, має загострене почуття справедливості.

Чоловік з ім’ям Єлисей рідко говорить про своє особисте життя, свої почуття не виставляє напоказ. Не дивлячись на неймовірний успіх у жінок, він стає вірним і уважним чоловіком.

Сумісність імені Єлисей

Для імені Єлисей найбільше підходять по батькові Петрович, Юрійович, Якович.

Хороша сумісність імені Єлисей з жіночими іменами Світлана, Марія, Лариса, Яна. Менш вдало можуть складатися відносини з Єлизаветою, Мариною, Юлією і Софією.

Іменини

Єлисей святкує іменини 13 березня, 27 червня, 3 липня та 9 грудня.

Відомі люди

Ім’я Єлисей прославили літературний критик Єлисей Колбасін, посол Єлисей Ітенберг, співробітник НКВС і КДБ СРСР Єлисей Синіцин.