Значення імені Ярослав, походження, характеристика

Значення імені Ярослава

Значення імені Ярослав – той, що славить Ярилові; яскрава слава; славний і сильний.

Походження імені Ярослава

Це справжнє княже ім’я.

Походження імені Ярослава стародавнє слов’янське, від слів “яр” (ярий) і “слав” (слава).

Характеристика імені Ярослава

Ярослав талановитий, честолюбний і індивідуальний. Людина захоплюється, пристрасний, пізнає себе все життя. У компанії Ярослав у центрі бесіди, завжди привертає до себе увагу. У нього дуже хороші манери, грамотна мова.

Ярослав, народжений взимку, натура складна. Неговіркий, дещо замкнутий, робити висновки не поспішає. Він не конфліктний, але і не комунікабельний. Життєвий успіх йому дається нелегко. Особливо складно в житті “січневого” Ярославу. Але його рятує дивовижне вміння пристосовуватися. Він здатний задовольнятися малим, і обов’язково змусить рахуватися з собою.

Ярослав пробуджує інтерес, грає з вогнем. Найчастіше за характером він схожий на батька, а зовні на матір. Він легко піддається впливу, незважаючи на наполегливість і впертість. Так що характер Ярослава безпосередньо залежить від манери виховання.

Дорослий Ярослав – людина відважний, але гординю стримує насилу. Життєві негаразди не зламають Ярослава, він зустрічає їх стойко. Однак гостро переживає невдачі, шукає співчуття і розради у друзів.

Народжений восени Ярослав дипломатичний і вельми розважливий. Він любить бути на виду, подорожувати. Ярослав відкритий для дружби і спілкування. Обожнює тварин, квіти, а особливо – дітей.

Характеристика імені Ярослав – чутливість і доброта. Але, якщо зачеплені його власні почуття, може перетворитися на жорстокого і мстивого. Він серйозний і надійний партнер. Його відрізняє інтерес до таємниць світобудови, бажання докопатися до сенсу життя. Тому одні Ярослави заглиблюються в науку, а інші присвячують життя служінню Богу.

Серед Ярославів є інженери, вчителі, письменники, музиканти і просто робітники.

Ярослав любить ризик і романтику. Він талановитий у будь-якій справі. Він задумливий, марнославний, працьовитий, прикрасить собою будь-яку супутницю і будь-яку посаду. Ярослав Васильович може досягти найбільших успіхів у бізнесі.

Сумісність імені Ярослава

Ярослав завжди подобається жінкам. Це сильний, сексуальний чоловік. Жінка в обіймах Ярослава відчуває себе покірною і слабкою.

Він не любить міняти жінок, надовго прив’язується до єдиної. Прощає коханим жінкам невірність.

Вдала сумісність імені Ярослава з жіночими іменами: Наталя, Тамара, Стелла, Інна, Ніна, Катерина, Валерія. Буде щасливий у шлюбі з Ларисою, Єлизаветою, Світланою, Анною, Оксаною, Лесею.

Іменини

Іменини Ярослава за церковним календарем – 3 червня. Святий покровитель – князь Ярослав Святославович Муромський.

Відомі люди

Ім’я Ярослав носили 16 руських князів, включаючи Ярослава Мудрого (978-1054) та князя Ярослава Володимировича (1388-1426).

Відомі люди нашого часу: Гашек, Упорів, Галан, Євдокимов, Домбровський, Смеляков, Кеслер.