Значення імені Яна, походження, сумісність

Значення імені Яна

Ім’я Яна означає «милість Божа».

Походження імені Яна

Яна – жіноче ім’я, яке є пізньої західнослов’янської транскрипцією імені Іоанна. Походження імені Яна пов’язано з давньоєврейським ім’ям Іоанн, яке означає «милість Божа».

Характеристика імені Яна

Маленька Яна найчастіше росте впертою дівчиною, яка може влаштувати істерику, якщо їй в чомусь відмовляють. Вона буває розпещена батьком, у всьому потакающим своєї улюблениці. Дівчинка нерідко буває зарозумілою, любить похвалитися модним одягом, породистим цуценям. До навчання Яна зазвичай не виявляє особливого інтересу, тому вчиться посередньо.

У Яни, як правило, добре розвинений розум і непогана інтуїція. Все це дозволяє їй бути цікавим співрозмовником, який чудово відчуває думки і почуття іншої людини. Крім того, дівчина з легкістю виходить зі складних ситуацій завдяки врівноваженого і стійкого характеру.

Згідно характеристиці імені Яна, дівчина з таким ім’ям дивує частими змінами настрою. Вона може бути впевненою у своїх силах, а вже через кілька хвилин сумніватися в чомусь незначному. Також її примхливість і упертість нерідко змінюються раціональної об’єктивністю. Яна легко звикає до зміни обстановки. Вона завжди сповнена ідей, виношує багато планів. Завдяки цьому, для дівчини практично нічого не буває недосяжним. Головне, щоб вона вірила у свої сили. Якщо ж віра буде втрачена, Яну чекає крах її планів.

Для Яни дуже важливо те, як вона виглядає. Дівчина завжди стежить за собою, не шкодує грошей на гарний одяг, якісну косметику. Все це допомагає їй відчувати себе впевнено.

Яна цікавиться багатьма професіями, Якщо дівчина ставить перед собою мету досягти кар’єрного росту, її неможливо збити з шляху. Для неї добре підходить професія педагога, лікаря, мистецтвознавця. Вона може домогтися визнання в області реклами, акторській майстерності.

В характеристиці імені Яна вказується, що дівчина з цим ім’ям зазвичай прекрасно розбирається в чоловічій психології. Вона вільно почуває себе з чоловіками, легко ними маніпулює. У заміжжі Яна, як правило, щаслива. Вона віддана родині, але при цьому залишає місце в житті і для себе, своїх особистих інтересів. Яна досить ревнива дружина, але особливих скандалів чоловікові не влаштовує. З такої жінки виходить хороша господиня, яка вміє правильно розподілити роботу по дому.

Зазвичай у Яни один дитина, яку вона ніжно любить і дуже балує.

Сумісність імені Яна

Ім’я Яна добре поєднується з по батькові Вікторівна, Степанівна, Борисівна, Ігорівна Володимирівна.

Вдала сумісність імені Яна з такими чоловічими іменами: Дмитро, Василь, Олексій, Олександр, Микола, Єгор, Едуард, Федір, Степан.

Іменини

Православні іменини у Яни 10 липня і 28 грудня.

Відомі люди

Найбільш відомі люди з ім’ям Яна: Яна Поплавська, Яна Чурікова, Яна Вольська, Яна Есипович, Яна Лісовська, Яна Некрасова.