Значення імені В’ячеслав, сумісність, походження

Значення імені В’ячеслав

Ім’я В’ячеслав означає «славний», «велика слава».

Походження імені В’ячеслав

В’ячеслав – російське чоловіче ім’я, що має давньоруські корені. Походження імені В’ячеслав пов’язано з двома словами давньоруською мовою – «вяче», що означає «більше» або «більше» і «слава».

Характеристика імені В’ячеслав

У дитинстві Славік зазвичай відрізняється міцним здоров’ям і, крім того, великою витривалістю і силою духу. Тому він часто займається у спортивній секції. У дитини з таким ім’ям загострене почуття справедливості. Йому дуже важко миритися з несправедливістю. Якщо він не в змозі допомогти скривдженому, Славік може заплакати, влаштувати істерику.

Дорослий В’ячеслав так само чуйно реагує на несправедливість. Зіткнувшись з цим явищем, чоловік може розлютитися, нагрубити, спровокувати сварку. Взагалі, запальність властива характеру В’ячеслава. Але він швидко заспокоюється, відчуваючи себе після сварки ніяково.

Зазвичай В’ячеслав намагається з усіма підтримувати добрі стосунки. Однак якщо вже розриває з людиною зв’язку, то, як правило, назавжди. Повернути його розташування практично неможливо. В’ячеслав не мстивий, але дуже злопам’ятний. Він на все життя пам’ятає зло, кривду, яку йому заподіяли. І вже ніколи не буде спілкуватися з людиною без крайньої необхідності.

Згідно характеристиці імені В’ячеслав, чоловік з таким ім’ям зазвичай прагне слави. Він прагне бути лідером, твердо впевнений, що здатний повести за собою інших. У той же час, нерідко Слава відступає перед труднощами, що змушує його відмовитися від своїх планів. Після такої ситуації він може надовго втратити віру в свої сили, йому буде важко знову повірити в себе.

Як правило, В’ячеслав завжди підтримує справедливість. Але от боротися за неї, якщо це стосується інших людей, він не стане. Чоловік просто буде зі сторони спостерігати, як розвивається ситуація.

В’ячеслав зазвичай дуже пунктуальний, сумлінний працівник. Він завжди доводить до кінця розпочату справу. При цьому не може розпорошуватися на кілька справ одночасно. Для нього добре підійде професія, пов’язана з технікою – інженера, конструктора, механіка.

Як вказується в характеристиці імені В’ячеслав, чоловік з цим ім’ям найчастіше вибирає в дружини розумну жінку. Також для нього важливо, щоб дружина була незалежною, без комплексів. З В’ячеслава виходить люблячий, господарський чоловік. Він завжди вірний дружині, помірно ревнивий, але якщо дружина один раз втратить його довіру, відновити його буде практично неможливо.

Сумісність імені В’ячеслав

Ім’я В’ячеслав добре поєднується з по батькові Романович, Валентинович, Михайлович, Андрійович, Петрович, Борисович.

Вдала сумісність імені В’ячеслав з такими жіночими іменами: Ольга, Олеся, Лариса, Інна, Аза.

Іменини

Православні іменини у В’ячеслава:

  • січень – 14;
  • березень – 7, 17;
  • серпень – 16, 23, 25;
  • жовтень – 11, 13.

Відомі люди

Найбільш відомі люди з ім’ям В’ячеслав: В’ячеслав Котьоночкін, В’ячеслав Полунін, В’ячеслав Тихонов, В’ячеслав Купріянов.