Значення імені Всеволод, походження, характеристика

Значення імені Всеволод

Ім’я Всеволод означає «володіє всім», «всевладний».

Походження імені Всеволод

Всеволод – російське чоловіче ім’я має слов’янське коріння. Походження імені Всеволод пов’язано з двома слов’янськими словами – «все», що означає «весь», і «волод», тобто «володіти». Таким чином, ім’я Всеволод можна перевести як «володіє всім».

Характеристика імені Всеволод

У дитинстві Сівби зростає лагідною дитиною, якого люблять родичі і поважають однолітки. У хлопчика зазвичай присутній природний дар переконання. І Сівби хитро використовує таку свою особливість.

З віком Всеволод стає врівноваженим, терплячим чоловіком. При необхідності він без праці зосереджується на головному, не відволікаючись на дрібниці. Це часто допомагає Сівбі приймати правильні рішення у важливих ситуаціях.

Хоча Всеволод не прагнути керувати людьми, він уміє переконати інших у своїй позиції, відстояти свої переконання. Для нього не характерні божевільні вчинки, в той же час, він не знайомий з депресією. Завдяки природженому душевної рівноваги, з Всеволодом спокійно перебувати поруч. Це, звичайно ж, привертає до нього друзів.

Досить часто Сівби може демонструвати байдужість і байдужість. І не тільки до оточуючих, але навіть до себе. Він може задовольнятися сірим, розміреним життям, без особливих злетів і падінь.

Згідно характеристиці імені Всеволод, чоловіка з таким ім’ям часто вважають занудою. Але це зовсім не так. Сева не дуже любить зміни, вони його лякають, тому він намагається не порушувати звичний хід життя. Завдяки такій розміреності і обачності, Всеволод рідко потрапляє в неприємні ситуації. Але якщо вже така ситуація трапилася, у чоловіка вистачить сил вийти з неї з честю.

Працьовитий і терплячий Всеволод не прагне зробити професійну кар’єру. Йому достатньо отримувати задоволення від роботи, бажано, добре оплачуваною. Сева може успішно працювати лікарем, адміністратором, фахівцем з комп’ютерної техніки, програмістом.

Як вказується в характеристиці імені Всеволод, чоловік з цим ім’ям, як правило, шукає в дружини господарську, практичну дівчину. Для нього дуже важливий комфорт в будинку.

Крім того, часто Всеволод вважає, що дружина повинна йому підкорятися у всьому. Він не потерпить поруч з собою амбітну жінку. Нерідко сімейне життя Всеволода складається досить важко. Тому часто він має кілька шлюбів.

Сумісність імені Всеволод

Ім’я Всеволод добре поєднується з по батькові Сергійович, Вячеславович, Вікторович, Ігорович, Олегович, Миколайович.

Вдала сумісність імені Всеволод з такими жіночими іменами: Стелла, Вероніка, Віра, Зоя, Зінаїда, Тетяна, Поліна.

Іменини

Православні іменини у Всеволода:

  • лютий – 24;
  • травень – 5;
  • вересень – 19;
  • листопад – 13;
  • грудень – 10.

Відомі люди

Найбільш відомі люди з ім’ям Всеволод: Всеволод Вишневський, Всеволод Санаев, Всеволод Овчинников, Всеволод Бобров.