Важливо

Значення імені Володимир, сумісність, походження

Значення імені Володимир

Ім’я Володимир означає «володіє світом», «знатний володар».

Походження імені Володимир

Володимир – слов’янське, давньоруське ім’я. Деякі дослідники вказують на слов’янсько-германське походження імені Володимир. Частка «світ» ріднить це ім’я з такими готськими іменами, як Валамир, Видимир.

Характеристика імені Володимир

Для маленького Володі характерна допитливість, вміння застосовувати свої знання та навички до будь-якої справи. Зазвичай він стає лідером в хлоп’ячій компанії, так як йому притаманні авантюризм і любов до ризику. У той же час він охайний, досить слухняний, має неабиякі здібності до навчання. У шкільному віці йому особливо добре дається математика та інші точні науки. Але з віком Володимиру все більше подобаються суспільні науки, проявляються хороші здібності до іноземних мов.

Завдяки схильності до ризику, Володя любить ставити фізичні та хімічні досліди. У зрілому віці він з нетерпінням береться за складні, важкі справи, яких уникають.

Згідно характеристиці імені Володимир, людині з таким ім’ям хочеться бути завжди в центрі уваги, він любить демонструвати свої лідерські якості. Але все ж йому потрібні поради старших або більш досвідчених людей. Багато Володимири прислухаються до порад батьків і в юнацький і в більш зрілому віці.

Чоловік з таким ім’ям поважає в людях силу і розум. Він досить активний, володіє швидкою реакцією, хороший дипломат. Володимир не може залишатися байдужим до похвали, чуйно реагує на думку оточуючих. Він часто домагається високого становища в суспільстві, заповзятливий, компанійський, вміє налагоджувати зв’язки з різними людьми. Володимир завжди намагається «тримати обличчя», ніколи не дозволяє собі впасти в очах оточуючих.

В характеристиці імені Володимир зазначається, що він цінує в людях відданість, вірність. Йому подобається компанія розумних, інтелектуальних людей.

Чоловіки з таким ім’ям звертають увагу на неординарних жінок, які виділяються серед оточуючих. При цьому часто вони ідеалізують. Володимир досить часто закохується. Але може зберігати вірність в шлюбі з-за свого небажання ускладнювати життя або вічної зайнятості. Особливо не прагне займатися вихованням дітей, хоча в складних ситуаціях завжди візьме участь.

Сумісність імені Володимир

Ім’я Володимир вдало поєднується з по батькові Петрович, Михайлович, Вікторович, Андрійович Олександрович.

Хороша сумісність імені Володимир з такими жіночими іменами – Анжела, Алла, Аліна, Вероніка, Варвара, Валентина, Ірина, Інна, Лілія, Наталя, Любов, Світлана.

Іменини

Православні іменини у Володимира:

 • Січень – 21, 24, 31;
 • Лютий – 7, 10;
 • Березень – 7, 21, 25;
 • Квітень – 3, 6;
 • Червень – 4;
 • Липень – 10, 28;
 • Серпень – 27;
 • Вересень – 7, 15;
 • Жовтень – 1,4, 9, 17;
 • Листопад- 3, 4, 5, 16, 25;
 • Грудень- 3, 5, 15, 26, 29, 31.

Відомі люди

Найбільш відомі люди з ім’ям Володимир – Володимир Мономах, Володимир Маяковський, Володимир Вернадський, Володимир Даль, Володимир Дуров.

Leave a Reply

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *