Значення імені Владислав, походження, сумісність

Значення імені Владислав

Значення імені Владислав трактується як «володар слави», «володіє славою». Хлопчик з цим ім’ям має тягу до вогню.

Походження імені Владислав

Ім’я Владислав походить від слов’янських слів «влад» (володіти) і «слав» (славити). Давньоруська форма імені – Володислав.

Характеристика імені Владислав

У відповідності зі значенням імені, Владислав володіє твердим характером, силою волі і стійкість.

Маленький Владислав сильно прив’язаний до своїх батьків, особливо до матері, яка є для нього найдорожчим і незамінним людиною. Владик піклується про матір і сестер, захищає і оберігає їх з самого раннього віку. Він шанобливо відноситься не тільки до всіх жінкам та дівчаткам, ніколи не грубить і не ображає їх. За це Владислав буває оточений жіночою увагою і турботою більше, ніж інші однолітки.

Влад не любить підлабузництво, ніколи не сперечається і не лабузниться, в будь-якій ситуації зберігає власну гідність. Це дуже порядна людина, болісно сприймає несправедливість в будь-якому її прояві.

Відмінною рисою Владислава є іронічність, іноді межує з насмішкуватістю. Якщо хтось вирішить перетнути дорогу цій людині, то цілком імовірно, що він буде висміяний Владиславом. Разом з тим володарю цього імені властиво природне почуття такту і дипломатичності, він рідко перетинає незримий кордон.

Владислав цінує все прекрасне – музику, мистецтво, літературу, живопис. Часто пов’язує свою професію з цими напрямками. До роботи Владислав ставиться відповідально і виконує її на совість. Владислав може стати хорошим бізнесменом, досягти успіху в політичній кар’єрі і на керівній посаді. Знаходить себе в професії лікаря, вихователя, вчителя.

Чоловік з іменем Владислав вміє слухати співрозмовника, проявляти співчуття і давати слушні поради, які йдуть від душі.

Згідно характеристиці імені, Владиславу подобаються ніжні і тендітні дівчата. Він не любить грубих, різких і чоловікоподібних жінок, не терпить курців і любительок алкоголю. У дружини Владислав вибирає жінку, про яку буде піклуватися все життя. Особливе трепетне ставлення, обожнювання Владислав проявляє до дочки. Сина виховує більш строго, загартовуючи його характер і тренуючи мужність.

Сумісність імені Владислав

Ідеальна сумісність імені Владислав з Іриною, Софією, Любов’ю, Клавдією, Мариною, Юлією, Ольгою та Тамарою. Хороший союз з Оленою, Галиною, Вікторією, Ніною. Менш вдало можуть скластися стосунки у Владислава з Анжелою, Вірою, Валерією, Веронікою, Маргаритою, Зінаїдою, Наталею, Тетяною та Риммою.

Іменини

Владислав святкує іменини 7 жовтня (24 вересня).

Відомі люди

Ім’я Владислав прославили видатний радянський хокеїст Владислав Третьяк, актор Владислав Галкін, дитячий письменник Владислав Крапівін, поет і критик Владислав Ходасевич, лікар Владислав Краснопольський, космонавт Владислав Волков, футболіст Владислав Родимов.