Значення імені Влада, сумісність, походження

Значення імені Влада

Значення імені Влада – «володіє славою».

Походження імені Влада

Походження імені Влада – слов’янська, російська, католицьке, православне.

Коротка форма імені: Ладя, Владя, Вадя, Лада.

Ім’я Влада – це короткий варіант чоловічого імені Владислав.

Також ім’я Влада – це зменшено-ласкава форма жіночих імен: Володимира, Владилена, Владлена, Владана. Але в даний час ім’я використовується як самостійне.

Характеристика імені Влада

Багато чого в характері і долі Влади залежить від виховання, отриманого в дитинстві. Якщо батьки будуть прищеплювати інтерес до малювання, пізнання світу, книг, інших видів творчості, тоді Влада зросте освіченою, грамотною людиною. Вона прагнутиме купувати знання у всіх сферах життя. Якщо виховання має матеріальний ухил, і батьки привчають її до важливості грошей, то виросте егоїстка, яка бажає тільки влади і багатства. Її основний інтерес – вона сама. Тому, щоб дівчинка по імені Влада виросла людиною позитивним, потрібно постаратися вибрати правильні важелі виховання. Тільки тоді життя Влади складеться вдало.

В душі Влада вічний дитина, яка постійно у пошуку відповідей на велику кількість питань. Характеристика імені Влада – емоційність і честолюбство. У той же час вона володіє гострим розумом і хорошою уявою.

Влада вміє проявити твердість там, де це потрібно.

Владислава може з успіхом стати філософом, письменником, художником, ученим будь-якого профілю і навіть актрисою. Вона нітрохи не жадібна і цурається всякої зажерливості.

Для вдалого шлюбу потрібен чоловік старше її, здатний розуміти світ жінки. Владу потрібно цінувати, оберігати від рутинності побуту і фінансових проблем. Владислава потребує чоловічої допомоги для того, щоб її цілі і самооцінка, які вона свідомо занижує, піднімалися. Від рідних і близьких необхідно максимум зусиль, щоб Влада відчула себе талановитою і геніальною. Часто виходить так, що Влада як би грає у доросле життя, діти, сім’я, робота. Завдяки уживчивому характером вона практично з усіма знайде спільну мову. Влада не любить сварки і суперечки, намагається їх уникати. Влада не любить заздрість, намагається прощати образи.

«Зимова» Влада має багато шанувальників, щаслива.

«Річна» Влада менш скромна, активна, нерішуча.

«Осіння» – врівноважена, спокійна.

«Весняна» Влада високо цінує сімейні традиції, природжений лідер.

Сумісність імені Влада

Вдала сумісність імені Влада з чоловіками по імені: Володимир Михайлович, Андрій Борисович, Михайло Олександрович, Леонід Юхимович, Сергій Олексійович, Петро Сергійович.

Неміцний шлюб з чоловіками по імені: Гліб Миколайович, Владислав Костянтинович, Микола Дмитрович, Едуард Степанович, Ігор Владленович, Роман Анатолійович, Фелікс Дмитрович.

Іменини

Іменини Влади за православним календарем 7 жовтня.

Відомі люди

Відомі люди з ім’ям Влада: Влада Литовченко (модель на Україні), Бернар Влада (астролог), Московська Влада (співачка), Влада Рослякова (топ-модель).