Значення імені Віра, походження, сумісність

Значення імені Віра

Ім’я Віра означає «вірування», «віра».

Походження імені віра

Віра – російське жіноче ім’я, що має старослов’янські корені. Походження імені Віра пов’язана з давньогрецьким словом, яке перекладається як «служіння Богу», «віра», «вірування».

Характеристика імені Віра

У дитинстві Віра часто дивує дорослих своєю розважливістю, спокійною вдачею. Вона не любить шумних компаній однолітків, вважаючи за краще на самоті перебирати свої «скарби» – намистинки, камінці, фантики. Віра рідко вередує, у неї авторитет дорослих не викликає сумнівів. Дівчинка із задоволенням доглядати за молодшими дітьми, допомагає мамі по господарству. Навчається Віра звичайно добре, вчителі часто ставлять її в приклад іншим дітям. Дивно, але у доброзичливій, дружній дівчинки, як правило, небагато друзів. Можливо, це пояснюється тим, що Віра значно мудріші за своїх ровесників.

З віком у Віри часто з’являється якась закомплексованість, помисливість. Вона не особливо довіряє словами людей, а більше робить висновки про них по справах. Дівчина схильна до частих нападів меланхолії, пригніченості. Хоча справи її, як правило, йдуть добре.

Згідно характеристиці імені Віра, дівчина з таким ім’ям часто володіє хорошими організаторськими здібностями. Вона тверезо оцінює ситуацію, практична, проявляє кмітливість. Завдяки природженою стриманості, Віра не йде на поводу своїх бажань, що дає їй можливість уникнути багатьох помилок.

Віра – приклад земної жінки, яка не буде витати в романтичних фантазіях. Вона намагається твердо стояти на ногах і розуміє, що для цього необхідно матеріальне забезпечення. Обіцянки і фантазії її не цікавлять, звичайно, якщо тільки вони не здатні принести грошовий дохід.

Свою роботу Віра зазвичай сприймає лише як засіб заробітку грошей. Про захопленості роботою у більшості випадків говорити не доводиться. Найбільше для Віри підійде професія вчителя, інженера, біолога, скульптора.

Як зазначається в характеристиці імені Віра, дівчина з цим ім’ям найчастіше вибирає в дружини чоловіка значно старше себе. У відносинах їй необхідно постійно відчувати ніжність і ласку. Її не приваблюють бурхливі пристрасті і море емоцій. Як правило, шлюб Віри вдалий. Вона має підтримку у родичів і друзів чоловіка. Дітей Віра виховує в строгості, хоча дуже їх любить, намагається забезпечити всім необхідним.

Сумісність імені Віра

Ім’я Віра добре поєднується з по батькові Михайлівна, Георгіївна, Вікторівна, Костянтинівна, Петрівна.

Вдала сумісність імені Віра з такими чоловічими іменами: Володимир, Вадим, Борис, Олександр, Захар, Єгор, Євгеній, Савелій, Михайло, Ігор.

Іменини

Православні іменини Віри:

  • лютий – 26;
  • червень – 14;
  • вересень – 30;
  • жовтень – 14;
  • грудень – 31.

Відомі люди

Найбільш відомі люди з ім’ям Віра: Віра Романова, Віра Холодна, Віра Васильєва, Віра Глаголєва, Віра Панова, Віра Алентова.