Значення імені Віолетта, походження, сумісність

Значення імені Віолетта

Ім’я Віолетта означає «фіалка».

Походження імені Віолетта

Віолетта – жіноче ім’я, що має латинські корені. Походження імені Віолетта пов’язане з латинським словом «віола», яке перекладається як фіалка.

Характеристика імені Віолетта

Неусидчивая і рішуча Віола рано стає самостійною. Дівчинка дуже уперта: якщо когось образить, прощення просити не стане. Марно дорослі будуть пояснювати їй, що вона не права.

Доросла Віолетта також не вважає за потрібне підкорятися кому-небудь. Вона прагматична і розважлива дівчина, яка завжди впевнена у своїх силах. Проблеми Віолетта воліє вирішувати самостійно, не чекаючи допомоги ні від родичів, ні, тим більше, від інших людей.

У дівчини чудово розвинена інтуїція, хоча вона воліє більше аналізувати події, ніж прислухатися до внутрішнього голосу. І найчастіше з успіхом виходить з найскладніших ситуацій.

Про Віолетті часто говорять, як про дуже емоційною дівчині. При цьому вона намагається робити тільки ту роботу, яка їй подобається. Ось тоді Віолетта продемонструє всім свою старанність, вміння і професіоналізм.

Згідно характеристиці ім’я Віолетта, дівчина з таким ім’ям зазвичай володіє розвиненим інтелектом і сильною волею. Але, в той же час, вона здатна на жертовність і глибоке співпереживання. Це цінують її друзі, яких, як правило, у дівчини досить багато. Віолетта любить бувати в великих компаніях, де зазвичай знає все про всіх. Однак про себе вона намагається не розповідати нічого особистого.

Хоча дівчина з цим ім’ям дуже вразлива, в екстремальних ситуаціях вона реагує швидко і досить холоднокровно. Віолетта здатна знаходити рішення в складних, критичних ситуаціях і правильно доносити їх до інших.

У професії Віолетта наполегливо просувається кар’єрними сходами. Але як тільки досягає вершини, зазвичай втрачає до неї інтерес. Для неї підходить професія менеджера, екскурсовода, актриси, архітектора, спортивного тренера.

Як вказується в характеристиці ім’я Віолетта, носій цього імені звичайно має популярність у представників сильної статі. Віолетта нерідко буває дуже влюбливість жінкою, завдяки чому в шлюб вступає не один раз. Чоловік часто ревнує Віолетту, і, як правило, не безпідставно. Від свого чоловіка жінка потребує підтримки у всіх домашніх справах, забезпечення гідного матеріального достатку. Часто Віолетта прагне стати лідером у сімейних відносинах.

Сумісність імені Віолетта

Ім’я Віолетта вдало поєднується з по батькові Олександрівна Сергіївна, Михайлівна, Олексіївна, Геннадіївна, Артемівна.

Хороша сумісність імені Віолетта з такими чоловічими іменами: Володимир, Артур, Олексій, Дмитро, Іван, Сергій.

Іменини

Православні іменини у Віолетти 3 травня та 29 жовтня.

Відомі люди

Найбільш відомі люди з ім’ям Віолетта: Віолетта Сабо, Віолетта Кошева, Віолетта Динеску, Віолетта Трыкова.

  • Микита

    Чи може ім’я Віолетта суміститись із іменем Микита??????????????????????????????