Значення імені Вікторія, сумісність, походження

Значення імені Вікторія

Вікторія – досить поширене жіноче ім’я, в останні роки дещо втрачає свою популярність. Це красиве і яскраве ім’я асоціюється з владою, силою, твердістю.

Ім’я Вікторія дуже добре поєднується з російськими прізвищами та по батькові, має велику кількість зменшувально-пестливих форм. Ніка – аналог імені Вікторія.

Значення імені Вікторія перекладається з латинської як «перемога».

Походження імені Вікторія

Походження імені Вікторія пов’язане з латинським словом victoria (перемога). В римській міфології це ім’я носила богиня перемоги.

Характеристика імені Вікторія

Маленька Віка більше схожа на батька. Невелика повільність не заважає їй бути заводієм в дитячих іграх. Віка примхлива і не любить вчитися.

Ставши дівчиною, Вікторія стежить за собою, любить виділятися яскравим макіяжем або викликає одягом. У підлітковому віці нерідко зустрічається бунтівну поведінку. Вікторія володіє напористістю, упертістю, хитрістю, але залишається доброю і нерішучої особливою, влюбливість і сором’язливою.

Жінки з ім’ям Вікторія кілька флегматичны і повільні. Не будують повітряних замків і не плекають ілюзій. Їм чужі мрії і романтика, вони хочуть бачити у всьому конкретику і зрозумілість.

Згідно характеристиці імені Вікторія володіє чоловічим аналітичним складом розуму і складним характером. Зовні Вікторія виглядає боязкою і несміливу, хоча володіє величезним внутрішнім потенціалом. Таке протиріччя може бути пов’язано з недостатньою впевненістю в собі. Іноді буває нелегко зрозуміти, про що думає Вікторія. По виразу її обличчя дуже складно визначити, чи вона сердиться або просто задумалася про щось.

Вікторія володіє міцним здоров’ям, але їй постійно здається, що вона чимось хвора або надто втомилася.

Незважаючи на значення імені, Вікторії в професійній сфері буває досить складно стати лідером. У команді працювати їй теж не просто з-за зайвої наполегливості. Їй підходять професії, де результат буде залежати тільки від неї однієї. Вікторії стають хорошими вчителями та педагогами, інженерами, педіатрами, медсестрами, науковими працівниками. Високі організаторські якості дозволяють жінкам з цим ім’ям бути талановитими керівниками. При володінні хорошими зовнішніми даними, Віке можна спробувати себе в модельному бізнесі. Успіх до Вікторії зазвичай приходить вже в зрілому віці.

Сумісність імені Вікторія

Ім’я Вікторія підходить дівчинці, народженої під знаком зодіаку Рак, Телець або Ваги.

Чоловіка для шлюбу Вікторія вибирає дуже ретельно і пред’являє йому дуже високі вимоги. Для створення міцного союзу ім’я Вікторія сумісно з Володимиром, Левом, Михайлом, Семеном, Едуардом і Сергієм. З Вікі виходить вірна і турботлива дружина.

Відносини можуть бути невдалими з Олександром, Дмитром, Віталієм, Юрієм і Григорієм.

Іменини

Вікторія святкує іменини 12 і 23 березня, 29 квітня, 8 травня, 12 вересня, 24 жовтня, 17 листопада і 23 грудня.

Відомі люди

Ім’я Вікторія прославили такі великі жінки: віолончелістка Вікторія Яглинг, піаністка Вікторія Постнікова, співачка Вікторія Дайнеко, художник-дизайнер Вікторія Ковальчук, фігуристка Вікторія Волочкова, лінгвіст і літератор Вікторія Ярцева, спортсменка-рапіристка Вікторія Нікішина, актриса Вікторія Алашеева.

  • Виктория

    Мне понравилось