Значення імені Віктор, сумісність, походження

Значення імені Віктор

Ім’я Віктор означає «переможець».

Походження імені Віктор

Віктор – чоловіче російське ім’я латинського походження, яке набуло широкого поширення в епоху зародження християнства. Походження імені Віктор пов’язане з латинським словом, яке перекладається як «перемога», «переможець».

Характеристика ім’я Віктор

Маленький Вітя – дуже довірлива дитина. Він беззастережно вірить тому, що кажуть, особливо дорослі люди. І дуже засмучується, коли дізнається про обман. Але досить швидко Вітя про це забуває і знову готовий вірити оточуючим.

Віктора не можна назвати мрійником, скоріше, він людина дії. В юні роки йому подобаються книги про шпигунів, розвідників, авантюри, пригоди. Вітя може за кілька хвилин зібрати рюкзак і відправитися з одним в похід. Неважливо, що при цьому він забуде взяти з собою необхідні в поході речі.

Дорослішаючи, Віктор поступово стає більш стриманим, навчається обдумувати свої дії. Але тяга до авантюр і подорожей залишається у нього до кінця днів.

Згідно характеристиці ім’я Віктор, чоловік з таким ім’ям зазвичай абсолютно незлопам’ятний. Хоча він дуже засмучується, якщо дізнається про обман. При цьому на відміну від багатьох людей, Віктор не припинить всі стосунки з кривдником. Він буде апелювати до його совісті, розсудливості, чекати каяття.

Віктор дуже трепетно ставиться до своїх рідних і близьким. Як правило, він вирішує всі їхні проблеми, надає допомогу, часто ставить інтереси рідних вище власних.

Найчастіше Віктор обирає професію, яка не пов’язана з творчістю. Для нього важливо бачити матеріальні плоди своєї праці, він здатний монотонно і старанно виконувати важку роботу. Віктор не прагне бути лідером, керівником, але завжди підтримає того, хто запропонує щось нове, інноваційне. Він може вибрати професію будівельника, столяра, фермера, машинобудівника, електрика. Зазвичай Віктор – хороший водій, який дуже любить водити автомобіль.

В характеристиці імені Віктор зазначається, що шлюб з чоловіком, що носить це ім’я, зазвичай щасливий і міцний. Він хазяйновитий чоловік, в будинку якого не протікають крани і не гасне світло. Але при цьому, його родина не буде відчувати матеріальних проблем. Віктор не ставиться серйозно до причіпок дружини, часто переводячи все у жарт. Такий чоловік суворий, але справедливий батько, який стежить за вихованням дітей.

Сумісність імені Віктор

Ім’я Віктор добре поєднується з по батькові Михайлович, Дмитрович, Петрович, Тарасович, Якович, Олегович.

Вдала сумісність імені Віктор з такими жіночими іменами: Анжела, Аліна, Алевтина, Галина, Валентина, Борислава, Клара, Інна, Зоя, Любов, Лідія, Лариса, Оксана.

Іменини

Православні іменини у Вікторів:

  • Січень – 21, 30;
  • Лютий – 13;
  • Березень- 3, 7, 23, 30;
  • Квітень – 2, 28;
  • Травень – 1, 2;
  • Червень – 1;
  • Вересень- 2, 8, 15, 24, 29;
  • Жовтень – 10, 21;
  • Листопад- 11, 22, 24, 27, 29;
  • Грудень – 8, 31.

Відомі люди

Найбільш відомі люди з ім’ям Віктор: Віктор Васнецов, Віктор Гюго, Віктор Дерябін, Віктор Пєлєвін.