Значення імені Василина, характеристика, походження

Значення імені Василина

Ім’я Василина означає «володарка», «дружина царя».

Походження імені Василина

Своїм походженням ім’я Василина зобов’язана давньогрецької міфології, в якій богинь Персефону, Афродіту і Геру називали «Басилис» – «царствена». На Русі ім’я Василина було поширене і улюблене народом, що знайшло відображення в народних казках «Морський цар і Василина Премудра», «Василиса Прекрасна». Василисами називали розумних і красивих героїнь, які завжди знаходили вихід із будь-якої складної ситуації. У 20 столітті ім’я Василина стало досить рідкісним.

Характеристика імені Василина

Це ім’я ідеально підходить дівчаткам, народженим під наступними знаками зодіаку: Стрілець, Овен, Телець.

Маленька Василина – живий і веселий дитина, вона як сонячний промінчик радує всіх оточуючих, ні хвилинки не сидить на місці і завжди готова допомогти всім, хто потрапив у біду. За доброту, прагнення захищати слабких, уміння співпереживати і співчувати Василину люблять всі, хто її знає. У теж час дівчинка іноді проявляє деякий впертість. Якщо вже вона вирішила щось зробити, обов’язково доб’ється свого, незважаючи на заборони батьків, думка оточуючих і прийдешні наслідки свого вчинку.

Характеристика імені Василина говорить про те, що жінка з таким ім’ям завжди прагне бути ідеальною в очах оточуючих. Їй дуже важко визнати свої помилки і недоліки.

Василина дуже любить спілкуватися з людьми. Природне чарівність, уміння знаходити спільні теми з незнайомим співрозмовником і зовнішня привабливість дозволяють їй легко розташувати до себе людину і навіть викликати його на відвертість. Василина вибирає таку професію, яка дасть їй можливість допомагати іншим, наприклад, соціальний працівник, лікар або співробітник благодійного фонду.

Так як Василина завжди прагне допомогти всім і кожному, часом вона забуває про себе, про необхідність відпочити від справ і турбот, що негативно позначається на її здоров’ї і призводить до розумово-психічному і фізичному перевтомі. Щоб не підірвати своє здоров’я, Василині треба дотримуватися режиму дня і не забувати вчасно харчуватися.

Сумісність імені Василина

Зазвичай Василина виходить заміж досить пізно, але вдало. З чоловіком у неї відносини дипломатичні: навіть якщо їй щось не подобається, вона не буде наполягати на своєму, а поступиться. Тому в її родині завжди панує мир і спокій. З неї виходить любляча і дбайлива мати, яка обожнює своїх дітей. Деколи її турбота про свою сім’ю буває настільки нав’язливою, що близькі важко переносять таку надмірну опіку.

Найкраща сумісність імені Василина з чоловіками, яких звуть Потап, Юхим, Митрофан.

Іменини

Православні іменини:

  • 21 січня;
  • 18 лютого;
  • 10 березня;
  • 4, 28, 29 квітня;
  • 24 червня;
  • 4 липня;
  • 20 серпня;
  • 16 вересня;
  • 19 грудня.

Відомі люди

Наші відомі жінки з ім’ям Василина: Мілентіївна (дружина російського царя Івана Грозного), Кожина (героїня Вітчизняної війни 1812 р.), Володіна (телеведуча, астролог).