Значення імені Варвара, походження, характеристика

Значення імені Варвара

Невгамовна сила і пориви волі звучать в цьому імені. Вона здатна знищити будь-які перешкоди і згорнути гори. Значення імені Варвара: варварка, иноземка, з варягів, дикунка, жорстока.

Походження імені Варвара

Це жіночий варіант імені Варвар (розмовний Варварий). Походження імені Варвара від грецького “барбарос” – іноземець. Близький до росіян словами “язиката хвеська”, “тарабара” – незрозуміло базікає. Сенс слова “Барбарос” – говорить не по-грецьки.

Характеристика ім’я Варвара

Основні риси характеру: збудливість, товариськість, войовничий дух, сприйнятливість, напористість.

Варвара величава, звертає на себе увагу оточуючих. Занадто вразлива. Повільна, схильна до ліні. Варвара, як квітка орхідеї, потребує тепла і догляді.

Вона скромна, працьовита, покладиста, але нерішуча. Втім, якщо вона щиро захопиться яким-небудь справою, то обов’язково доведе його до кінця. Варвара тримає при собі свої образи, замкнута і рассудительна.

Характеристика ім’я Варвара – “гордість королівства”, істоту.

Маленька Варя – усміхнена, скромна, добра дівчинка. Найчастіше вона успадковує від батька і риси характеру, і зовнішність. Варвара завжди шукає справедливості, тягнеться до світла і добра.

Часто Варвара перебуває у своєму вигаданому світі, де мріє про принца, палацах і коштовностях.

Тип мислення Варвари синтетичний. Розвинена зорова пам’ять. Вона балакуча і цікава. Займається спортом. Вставати рано на роботу не любить. Може стати медсестрою, продавцем, художницею, манекенницею, натурницею, педагогом, бухгалтером, бібліотекарем.

Любить будинок. Гучній вечірці з незнайомими людьми віддасть перевагу вечір у сімейному колі. Будинки Варвара вміє створити комфортну атмосферу.

Варвара незалежна, але завжди тягнеться до прекрасного. Вона одягається зі смаком, витримана, але вимоглива і обидчива.

Слабкі органи Варвари – нирки, підшлункова залоза, хребет, кишечник, трапляються нервові розлади.

Сумісність імені Варвара

Варвара – жінка-квітка, яка зачаровує і доводить до відчаю своїх шанувальників. Вибирає собі чоловіка, схожого на батька. Її енергія вірна, відверта, матеріально глибока. Варвара досить влюблива, але проявляє зайву боязкість у відносинах з чоловіками.

Судженого Варвара вибирає дуже ретельно. Але перший шлюб рідко буває щасливим. Не всякий чоловік з нею уживеться. Вдала сумісність імені Варвара з чоловічими іменами: Олексій, Олександр, Володимир, Борис, Михайло, Георгій, Федір, Петро. Не міцний шлюб з Єгором, Андрієм, Олегом, Євгеном, Семеном, Іваном.

Іменини

Православні іменини: 18 липня,17 грудня.

Покровителі: великомучениця Варвара Илиопольская, преподобна мучениця Варвара Алапаевская. Мощі святої великомучениці Варвари покояться у Києві у Володимирському соборі.

Відомі люди

Відомі люди нашого часу з ім’ям Варвара: Зелінська, Зарудна, Паніна, Массалітінова, Стенвік, Рижова.