Значення імені Валерія, походження, сумісність

Значення імені Валерія

Ім’я Валерія означає «сильна», «міцна», «здорова».

Походження імені Валерія

Валерія – жіноча форма чоловічого імені Валерій. Походження імені Валерія пов’язане з латинськими словами, які мають кілька варіантів перекладу. Найчастіше наводять такі значення імені, як «сильна», «міцна», «здорова». Крім того, ім’я Валерія може означати «могутня», «впливова», «значна».

Характеристика імені Валерія

У дитинстві батьки і оточуючі дивуються непередбачуваності характеру Валерії. Ніхто і ніколи не може впевнено сказати, як зміниться настрій дівчинки в наступну хвилину. При цьому видимої причини для зміни настрою може і не бути. Та й сама Валерія не здатна пояснити, чому у неї зіпсувався настрій або, навпаки, покращився.

Подорослішавши, Валерія найчастіше залишається такою ж мінливою в настрої і своїх діях. Вона часто змінює плани, своє ставлення до людей. Дуже важко пристосуватися до характеру Валерії, що, звичайно ж, позначається і на кількості друзів дівчини. Але якщо вже у Валерії з’являється справжня подруга, дівчина дуже високо цінувати дружбу. Вона вперто буде бачити в подружці тільки хороше, іноді, навіть ті якості, якими подружка і не має.

Згідно характеристиці імені Валерія, така непередбачуваність у дівчини з цим ім’ям пояснюється її ранимістю і чутливістю. Дівчина дуже важко переносить все те, що більшість людей не помічає. Наприклад, випадково кинутий погляд сторонньої людини може привести до погіршення її настрою. Валерія гостро сприймає іронію, критику в свою адресу. Але злопам’ятною дівчину не можна назвати. Поганий настрій проходить одночасно зі злістю на людину, що викликало образу.

Незважаючи на імпульсивний характер, Валерія успішно будує кар’єру. Для неї підходять професії, які пов’язані з спілкуванням. Так, Валерія може бути прекрасним педагогом, лікарем, психологом, артисткою, громадським діячем.

Як зазначається в характеристиці імені Валерія, дівчина з цим ім’ям в чоловіки вибирає сильного, активного чоловіка. Чоловік повинен бути для неї і другом і партнером. Дуже важливо, щоб чоловік Валерії не давав приводу до ревнощів. Навіть зовсім безневинний флірт з іншою жінкою може привести до розірвання шлюбу.

Валерія – прекрасна господиня, яка створює своїми руками затишок в будинку. Вона воліє тихі вечори гучних вечірок.

Сумісність імені Валерія

Ім’я Валерія вдало поєднується з по батькові Матвіївна, Данилівна, Денисівна, Ароновна, Эмильевна, Іванівна.

Хороша сумісність імені Валерія з такими чоловічими іменами: Антон, Андрій, Анатолій, Гліб, Володимир, Борис, Сергій, Семен, Олег, Матвій.

Іменини

Православні іменини у Валерії 20 червня.

Відомі люди

Найбільш відомі люди з ім’ям Валерія: Валерія Мессаліна, Валерія Міланська, Валерія Заклунна, Валерія Мухіна, Валерія Ланська, Валерія Ларіна, Валерія Герасимова.