Важливо

Значення імені Валерій, походження, сумісність

Значення імені Валерій

Ім’я Валерій означає «міцний», «бадьорий», «сильний».

Походження імені Валерій

Російське ім’я Валерій походить від латинського Валесиос або Валеріус. У православному именослове це ім’я зустрічається у зв’язку із згадкою Святого Валерія, одного з «Сорока мучеників Севастійських». Ім’я Валерій на території царської Росії не користувалося великою популярністю, воно вживалося тільки в середовищі духовенства. Інтерес до походження імені Валерій з’явився в 30-е роки минулого століття. Популяризації цього імені сприяла слава радянського льотчика-випробувача Валерія Чкалова, що здійснив безпосадковий переліт через Північний полюс.

Характеристика ім’я Валерій

Маленький Валера великий бешкетник і пустун. У нього живий і допитливий розум, він швидко придумує різні витівки. Також у Валерика добре розвинені організаторські здібності, що робить його першим в компанії відчайдушних хлопців. Активність маленького непосиди доставить його батькам чимало хвилювань.

З віком різкість і енергійність Валерія дещо зменшиться, але він все одно буде притягувати до себе людей своєю живою і веселою вдачею. Він легко знайомиться з людьми. Щоб відчувати себе комфортно, йому постійно необхідно спілкування і відчуття власної незамінності, тому він активно бере участь у всіх справах і дає «важливі» поради всім знайомим.

Характеристика ім’я Валерій дозволяє припустити, що він буде вірний своїм друзям і завжди прийде їм на допомогу в разі необхідності. У той же час якщо хтось із близьких йому людей обдурить його, то це буде для Валерія великий «трагедією», яка залишить слід у його душі назавжди.

Незважаючи на свою активність, за характером Валерій домосід. Тому нерідко він захоплюється колекціонуванням. Також Валера любить читати книги, займатися домашніми справами, може допомогти дружині в прибиранні або приготуванні їжі.

Енергійність і оптимізм Валерія допоможуть йому досягти успіхів у будь-якій професії.

Сумісність імені Валерій

Валерій дуже довго вибирає супутницю життя, так як за вдачею він однолюб. Він може мати безліч подруг, йому подобається флірт з протилежною статтю, він любить красивих жінок. Коли Валерій зустріне свою жінку й одружується з нею, він перетвориться в ідеального чоловіка. Він прагне створити своїм близьким затишні і комфортні умови проживання. Він дуже прив’язаний до дружини і приділяє увагу дітям. У відповідь за свою відданість родині він чекає загальної любові і уваги до себе.

Найкраща сумісність імені Валерій з жінками, чиї імена Яна, Тетяна, Світлана, Олеся, Наталя, Надія, Марина, Зоя, Галина, Вікторія, Ганна.

Іменини

Православні іменини:

  • 22 березня;
  • 6 травня;
  • 7 листопада;
  • 20 листопада.

Відомі люди

Відомі чоловіки з ім’ям Валерій: Брумель (радянський легкоатлет), Чкалов (льотчик-випробувач), Харламов (хокеїст), Брюсов (поет), Тодоровський (продюсер, режисер, сценарист), Лобановський (футболіст, тренер), Леонтьєв (співак), Золотухін (актор), Скрябін (рок-музикант).

One Comment

  1. Інеса

    03/01/2019 at 12:20

    Скрябіна Андрієм величали, а не Валерієм

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.