Важливо

Значення імені Тимофій, походження, характеристика

Значення імені Тимофій

Ім’я Тимофій означає «почитає Бога».

Походження імені Тимофій

Тимофій – чоловіче ім’я, має грецьке походження. Походження імені Тимофій пов’язано з грецьким словом «тимофеос», яке перекладається як «почитає Бога».

Характеристика імені Тимофій

Маленький Тимоша, як правило, не доставляє клопоту батькам. Він досить самостійний дитина, який у всьому слухається старших. Хлопчик щиро не розуміє, чому інші діти поводяться шумно, бігають і кричать без причини. Тимофій більше любить спілкуватися з мамою, старшими братами і сестрами. Він залежить від їхньої думки, шукає у них підтримки та поради.

Зазвичай Тимофій виділяється серед інших своєю чарівністю, гострим розумом. Нерідко чоловік з таким ім’ям по-справжньому красивий. Крім того, він часто буває творчою особистістю, що дуже приваблює людей. Всі ці якості сприяють тому, що у Тіми, як правило, багато друзів. Але не з усіма він заводить близькі стосунки. Для нього більш природно мати декількох близьких друзів, в компанії яких він почуває себе невимушено і легко. Рідко можна побачити у Тимофія невдоволення і роздратування. Зазвичай це пояснюється розумінням, що всі люди різні, зі своїми недоліками і особливостями.

Згідно характеристиці імені Тимофій, чоловік з таким ім’ям досить самолюбство. В залежності від виховання та укладу життя його самолюбство може мати різні прояви. Він ніколи не стане висловлювати своє невдоволення при сварці. Але, при цьому, іноді може затаїти злобу надовго. Від такого стану можуть постраждати його близькі люди, на яких він здатний зганяти своє невдоволення іншими.

З колегами по роботі Тимофій зазвичай завжди доброзичливий, спілкується з усіма однаково, не виділяючи когось одного. Успіх найчастіше супроводжує Тимофію у таких професіях як психолог, журналіст, письменник, інженер, дизайнер.

В характеристиці імені Тимофій вказується, що чоловік з цим ім’ям зазвичай проявляє м’якість у сімейних відносинах. Часто він легко визнає дружину лідером у сім’ї. При цьому Тимофій – прекрасний чоловік, який завжди допомагає дружині, забезпечує матеріальний достаток сім’ї. Він вимагає тільки одного – розділяти його захоплення. Це може бути риболовля, футбол або навіть колекціонування. Тимофій найчастіше стає прекрасним батьком, якого люблять і поважають діти.

Сумісність імені Тимофій

Ім’я Тимофій вдало поєднується з по батькові Олексійович, Євгенович, Іванович, Григорович, Андрійович, Олегович, Миколайович.

Хороша сумісність імені Тимофій з такими жіночими іменами: Глафіра, Анфіса, Алевтина, Юлія, Лариса, Олена.

Іменини

Православні іменини у Тимофія:

  • Січень – 1, 17;
  • Лютий- 4, 6, 14, 26;
  • Березень – 6, 12, 29;
  • Травень – 16;
  • Червень – 23, 25;
  • Серпень – 14;
  • Вересень – 1, 2;
  • Листопад – 10, 18, 22;
  • Грудень – 11.

Відомі люди

Найбільш відомі люди з ім’ям Тимофій: Тимофій Мілетський, Тимофій Краснобаєв, Тимофій Прохоров, Тимофій Іллінський.

Leave a Reply

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *