Значення імені Таїсія, походження, характеристика

Значення імені Таїсія

Ім’я Таїсія означає «присвячена Ісіді», «родючий», «мудра».

Походження імені Таїсія

Таїсія – жіноче ім’я, яке має давньогрецькі корені. Походження імені Таїсія пов’язано з ім’ям єгипетської богині Ісіди, яка вважалася ідеалом жіночності і родючості. Звідси і переклад імені Таїсія – «родюча», «мудра», «присвячена Ісіді».

Характеристика імені Таїсія

Маленька Тая зазвичай красива, скритна дівчинка. Вона з ранніх років не переносить брехня. І просто дивно, як маленька Таїсія відчуває, коли її обманюють! Дівчинка рано стає самостійною, без примусу вчиться доглядати за собою, знайомиться з роботою побутових приладів.

Подорослішавши, Таїсія перетворюється в впевнену, незалежну жінку, безкомпромісну і рішучу. Вона не шукає легких шляхів, при необхідності здатна ризикувати. Зовні скромна і врівноважена, в деяких ситуаціях Таїсія демонструє бурю емоцій. Дівчина зазвичай сподівається лише на свої сили.

Таїсія не переносить плітки, ненавидить брехню, має здатність припиняти сварки інших.

Згідно характеристиці імені Таїсія, у дівчини з таким ім’ям, як правило, багато друзів. Її цінують за чуйність, вміння дружити. У той же час, завдяки нетерпимому характеру, у Таї може бути і чимало ворогів.

Таїсії в життя заважає надмірна безкомпромісність. При цьому вона може затаїти образу на людину, зовні ніяк це не демонструючи. Таке накопичення емоцій дуже заважає Таїсії адекватно оцінювати ситуацію, дії інших людей. З-за цього вона часто буває незадоволена оточуючими, близькими людьми.

Як правило, Таїсія не прощає колючість і іронію в свою адресу. Відразу вона не відреагує, але дочекатися слушного моменту і все пригадає кривдникові. Вона не належить до тих жінок, у яких на язиці те, що в розумі. Для Таїсії більш характерно обдумування своїх слів і дій.

Як зазначається в характеристиці імені Таїсія, багато дівчат з цим ім’ям досягають успіхів у своїй кар’єрі. Для Таї підійде професія педагога, музиканта, адміністратора.

Найчастіше сімейне життя у Таїсії складається благополучно. У неї завжди багато шанувальників, але, як правило, дівчина виходить заміж, спочатку реалізувавши себе як особистість. У подружжя Таїсія вибирає сильного і мудрого чоловіка, якому стає надійною, вірною дружиною. Вона дуже любить дітей і часто знаходить своє покликання в материнстві.

Сумісність імені Таїсія

Ім’я Таїсія вдало поєднується з по батькові Романівна, Костянтинівна, Едуардівна, Тимуровна, Станіславівна.

Хороша сумісність імені Таїсія з такими чоловічими іменами: Володимир, Віктор, Борис, Анатолій, Олександр, Сергій, Євген, Дмитро, Юрій, Станіслав.

Іменини

Православні іменини у Таїсії:

  • квітень – 4;
  • травень – 10, 23;
  • жовтень – 8, 23.

Відомі люди

Найбільш відомі люди з ім’ям Таїсія: Таїсія Єгипетська, Таїсія Бурцева, Таїсія Швецова, Таїсія Вілкова, Таїсія Баришнікова, Таїсія Осинцева.