Значення імені Святослав, походження, характеристика

Значення імені Святослав

Ім’я Святослав означає «священна слава».

Походження імені Святослав

Святослав – чоловіче ім’я має слов’янське коріння. Походження імені Святослав пов’язано зі слов’янськими словами «свята» і «слава». Ім’я Святослав давали дітям, народженим у сім’ях, які принесли своєму народові успіх, славу, світ.

Характеристика імені Святослав

У дитинстві Святік часто буває спокійним, врівноваженим дитиною, якого не так просто вивести з себе. Незважаючи на це, хлопчик досить емоційний, часто буває непостійним у своїх бажаннях. Святик виділяється серед однолітків великою допитливістю. Йому цікаво пристрій годин, він може спостерігати, як мама пече пиріг, як батько ремонтує розетку. Зазвичай у Святослава багато друзів, які цінують його за сильно розвинуте почуття солідарності.

Як правило, Святослав – приклад консерватора. Він не любить зміни, цінує розмірений, звичний спосіб життя. Цей чоловік не відрізняється особливою амбітністю і честолюбством. Для нього не так важливо визнання інших людей, головне, щоб він сам отримував задоволення.

Згідно характеристиці імені Святослав, чоловік з цим ім’ям часто відрізняється великим дружелюбністю. Людей притягують його привітність, доброзичливість. З ним приємно й легко спілкуватися. При цьому Святослав не стане нікому розповідати про свої проблеми, просити поради у друзів або близьких. Він вважає, що у стані самостійно знаходити правильні рішення. І в більшості випадків виявляється прав.

Святослав по можливості завжди намагається уникати конфліктів, сварок. Але це не означає, що він боягуз. При необхідності чоловік зможе постояти за себе і інших людей.

Досить уразливий і недовірливий, Святослав не вміє довго таїти образу, ніколи не буде мстити. Це делікатний, відкритий і дуже миролюбна людина.

В характеристиці імені Святослав вказується, що чоловік з таким ім’ям може вибирати будь-яку спеціальність. Він дуже легко засвоює нові знання, без праці змінює професію. При цьому вроджені таланти і велика працьовитість допомагають йому досягти успіху в будь-якій справі.

Для представниць прекрасної статі Святослав завжди є бажаною здобиччю. Але чоловік зазвичай не поспішає вступати в шлюб, одружується досить пізно. Святослава не цікавлять вітряні, легковажні дівчата. Його обраницею стає серйозна, надійна дівчина, якій він зможе повністю довіряти. Святослав, як правило, буває уважним чоловіком і дбайливим батьком.

Сумісність імені Святослав

Ім’я Святослав добре поєднується з по батькові Олегович, Данилович, Миронович, Олександрович, Геннадійович, Ігорович.

Вдала сумісність імені Святослав з такими жіночими іменами: Тамара, Ніна, Людмила, Лариса, Белла, Ганна.

Іменини

Православні іменини у Святослава 6 липня.

Відомі люди

Найбільш відомі люди з ім’ям Святослав: Святослав Ігорович, Святослав Реріх, Святослав Ріхтер, Святослав Вакарчук, Святослав Іванов.

  • Наталія

    А в нас Святослав Сергійович і як на мене краще і зізвучніше чим всі вище приведені ім’я по батькові.