Важливо

Значення імені Світу, походження, характеристика

Значення імені Світу

Значення імені Світу зі старослов’янської мови – «мирна, спокійна».

Походження імені Світу

Походження імені Світу російське. Ім’я походить від старослов’янського імені Мирослава. Також існує думка, що це ім’я – похідне давньоєврейського імені Мирра, що означає «гілка миртового дерева».

Зменшувально-пестливі варіанти імені: Мирочка, Міруша, Мируся, Миропа, Міраша, Мірка, Миронька, Мирушка.

Характеристика імені Світу

Світу в дитинстві – чуйна, чутлива, вразлива дівчинка. Вона любить чистоту і порядок. Дорослішає Світу рано. Їй притаманні невластиві для дітей рішучість, твердість і врівноваженість. Вона рассудительна і серйозна не по-дитячому. Вже з дитячого віку вона проявляє надійність і обов’язковість.

Характеристика імені Світу – розумна, серйозна, умиротворена, працьовита натура з сильним потенціалом і багатим внутрішнім світом. Вона не відрізняється сверхамбициями, але здатна багато чого добитися в житті. Світу має здатність у всьому утримувати баланс, в тому числі і в любовних почуттях. Душевні пориви вона стримує всередині, прагне не розтрачувати себе.

Миру в міру наполеглива і вперта. Але в її характері немає ні злості, ні агресії. Світу, навпаки, часто проявляє готовність до самопожертви та милосердя. У супутники життя Світу вибирає благородного, культурного і серйозного чоловіка. Вона ревнива однолюбка, сильно прив’язується до чоловіка. Світу – добросовісна, господарська жінка. Якщо Світу навчиться щиро сміятися, жартувати і радіти, жити їй стане набагато легше.

Ім’я звучить чітко, надає їй витривалості і життєвої стійкості. Іноді Світу надто покладиста й терпляча. Їй можна доручити абсолютно будь-яку справу: вона послідовна і исполнительна, ніколи не підведе.

Світі властивий аналітичний склад розуму, завидна пам’ять. Їй дуже легко дається вивчення іноземних мов. Світу може стати стюардесою, прекрасним перекладачем, талановитою співачкою і актрисою.

Миру, народжена взимку – ураган, вихор. Розумна, енергійна, емоційна.

«Осіння» Світу – дотепна, життєрадісна і більш послідовна.

«Річна» – чарівна, екстравагантна і віддає перевагу чоловіків.

«Весняна» Світу – мріє про вічне кохання, романтична. Вітряна і непостійна жінка.

Сумісність імені Світу

Вдала сумісність імені Світу з по батькові: Оскаровна, Вікторівна, Абрамівна, Борисівна, Данилівна, Юхимівна, Дмитрівна, Олександрівна, Єфремівна, Леонідівна, Лазарівна, Семенівна.

Іменини

Іменини Світи за православним календарем 15 грудня.

Відомі люди

Відомі люди з ім’ям Світу: Авад Світу (ізраїльська співачка), Баняц Світу (сербська актриса), Карпович Світу (актриса кіно), Меїр Світу (ізраїльська поетеса), Набелкова Світу (словацька лінгвіст), Миру Кетрін Сорвіно (американська актриса), Миру Целеховер-Алексиун (польська художниця),Світу Нанда (історик і філософ науки), Михелевич Світу (російська перекладачка), Світу Баі (велика індійська свята).

Leave a Reply

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *