Важливо

Значення імені Світлана, сумісність, походження

Значення імені Світлана

Ім’я Світлана означає «світла», «світло землі».

Походження імені Світлана

Світлана – російське жіноче ім’я. Існує кілька версій його походження. Згідно з основною версією, ім’я Світлана придумав і вперше використав А. Х. Востоков в 1802 році в романсі «Світлана і Мстислав». Також деякі дослідники дотримуються думки, що походження імені Світлана пов’язано зі слов’янськими іменами, а Востоков просто «воскресив» забуте ім’я. При цьому вказують, що це ім’я складається з двох давніх слів – «світло» і «лан» (земля, поле). Крім того, є версія, що ім’я Світлана було придумано А. С. Пушкіна.

Характеристика ім’я Світлана

Світлана з дитинства має досить суперечливий характер. Хоча вона завжди наполягає на своєму, часто виявляється, що насправді пливе за течією. Нерідко Світла володіє завищеною самооцінкою, любить брати активну участь у суспільному житті. Їй подобається командувати оточуючими, але, в той же час, вона дуже довірлива. При цьому Світла – добрий, душевний чоловік, який рідко кому відмовляє в допомозі, іноді навіть в збиток собі.

Згідно характеристиці ім’я Світлана, дівчина з таким ім’ям воліє чоловіче товариство жіночому. Хоча чоловікам вона ніколи не довіряє.

Часто Світлана приваблює своєю красою, але це не завжди допомагає їй вдало влаштуватися в житті. Її характер формує оточення – сім’я, друзі, життєві обставини.

Більшість Світлану мають чисті та духовні устремління. Після спілкування з нею у людей з’являється надія, залишається відчуття тепла. Вона дуже артистична, любить спілкування з різними людьми. В молодості Світлана часто буває модницею, іноді навіть викликаючи подив своїми нарядами і макіяжем.

Світлана може працювати в багатьох сферах. Завдяки своєму характеру, вмінню маніпулювати людьми, часто вона легко рухається по кар’єрних сходах, буває прекрасним керівником. При цьому вона з легкістю може поміняти роботу при необхідності.

В характеристиці імені Світлана зазначається, що щастя дівчини з таким ім’ям у більшості випадків залежить від неї самої. Вона не вийде заміж, якщо не впевнена в почуттях свого обранця і, головне, якщо вважає його недостойним себе. В той же час вона досить дипломатична, що сприяє добрим стосункам, як з чоловіком, так і зі свекрухою. Світлана – добра дружина, любляча мати і бабуся.

Сумісність імені Світлана

Ім’я Світлана вдало поєднується з по батькові Ігорівна Станіславівна Володимирівна, Данилівна, Вікторівна, В’ячеславівна.

Хороша сумісність імені Світлана з такими чоловічими іменами – Борис, Богдан, Артем, Олексій, Віктор, Вадим, Олег, Ігор, Євген.

Іменини

Православні іменини у Світлану 2 квітня, 26 лютого.

Відомі люди

Найбільш відомі люди з ім’ям Світлана – Світлана Савицька, Світлана Крючкова, Світлана Світлична, Світлана Немоляєва, Світлана Свєтікова Світлана Рожкова, Світлана Журова.

Leave a Reply

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *