Важливо

Значення імені Софія, походження, характеристика

Значення імені Софія

Значення імені Софія – «мудра», «розумна».

Походження імені Софія

Походження імені Софія пов’язано з давньогрецьким словом «софіа» («мудрість»). На Русі ім’я з’явилося з приходом православ’я.

Характеристика імені Софія

В дитячому віці Софія має непростим характером. Здавалося б, вона добра й уважна до оточуючих, але при цьому дуже капризна й уперта. Надмірна образливість ускладнює її відносини з ровесниками і дорослими людьми.

Маленька Соня вражає своїми здібностями до навчання і наук, випереджаючи у розвитку ровесників. Вони ніколи не хизується своїми успіхами і досягненнями, залишаючись скромною дівчинкою. Її поважають однолітки, але близьких друзів у Соні не багато. Вони анітрохи не страждає від цього. Самодостатня дівчинка, їй практично ніколи не буває нудно, вона завжди знаходить собі заняття по душі.

Софьяс задоволенням допомагає іншим людям, захищає слабких, бореться за правду і володіє загостреним почуттям справедливості.

Згідно характеристиці імені, Софія схильна прощати все близьким людям. Для будь-якого їх проступку вона знаходить виправдання. Разом з тим, жінка з цим ім’ям дуже сувора до себе, вона самокритична і вимоглива. Піклуючись про інших, Соня часто забуває про себе. Це справжня альтруистка, безкорислива і здатна працювати заради високої мети та ідеї.

Чуттєва натура Софії відображається в її жіночності. Вона володіє вишуканим смаком, потребує духовної близькості і є влюбливість дівчиною.

Софія тонкий психолог, вона справедлива і рассудительна, часто виступає миротворцем в яких-небудь сварки або конфлікти. Дуже любить ділитися своїми знаннями і досвідом. Може стати прекрасним педагогом. Вона уважна і педантична, гармонійна і раціональна, за своїм характером – врівноважена цілісна особистість.

У дорослому віці Софії виходить хороший і справедливий керівник. Взагалі, Софію мало турбує тема грошей і вона досить байдужа до матеріального благополуччя і достатку. Але так вже складаються обставини, що бідність їй не загрожує. Завдяки своїм здібностям, Соня робить хорошу кар’єру і заробляє достатньо, щоб ні в чому не потребуватимуть.

Софьящедра, але не любить коли гроші витрачаються нераціонально. Вона не женеться за грошима, але переживає, коли їх не вистачає яких-небудь причин.

Сумісність імені Софія

Ідеальна сумісність імені Софія з чоловічими іменами Аркадій, Олексій, Володимир, Олег, Борис, Гліб, Сергій, Юрій і Костянтин. Менш вдало відносини можуть складатися з Андрієм, Дмитром, Ігорем, Петром, В’ячеславом, Станіславом і Микитою.

Іменини

Іменини Софії випадають взимку на 29, 31 грудня та 28 лютого, навесні – на 1 квітня, влітку – на 4 і 17 червня, восени – на 30 вересня та 1 жовтня.

Відомі люди

Ім’я Софія прославили відомі тезки: професор Ковалевська, царівна Романова (регент Петра та Івана Романових), мучениця Софія (мати Віри, Надії і Любові), актриса і співачка Софі Лорен, співачка Софія Ротару, злочинниця Блювштейн («Сонька Золота Ручка»), актриса Гіацінтова, спортсменка, чемпіон світу з жіночого боксу Очігава, революціонерка Гінсбург.

Leave a Reply

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *