Значення імені Софія, походження, характеристика

Значення імені Софія

Значення імені Софія – мудрість, мудрість, мудра.

Походження імені Софія

Сумне, тихе ім’я, але зате дуже жіночна, ніжна, гаряча і легка.

Походження імені Софія (стар. Софія) давньогрецьке. Це ім’я випромінює внутрішній світ, створює почуття піднесення духу.

У християнських міфологічних уявленнях «філософія» – любомудріє, а Софія – уособлена мудрість Бога.

Характеристика імені Софія

Софія – ім’я глибоке і імпульсивна. В ньому закладена певна серйозність. Недарма в давнину це ім’я вибирали для позначення мудрості, якої неможливо досягти без глибини почуттів.

Ім’я рідкісне, але останнім часом спостерігається тенденція до зростання його популярності.

Основні характеристики імені Софія – сприйнятливість, сексуальність, активність, товариськість, справедливість.

Софія володіє багатими життєвими силами. З самого дитинства задає всій родині темп життя. Вона одночасно і флегматичні, і активна. Її головна риса – вміння за лічені хвилини вирішити будь-яку проблему. Софія зовсім не може сидіти на одному місці.

Софія не любить залишатися в тіні. Хоче все в житті спробувати. Вона дуже відверта, обов’язково вислухає близької їй людини і дасть потрібну пораду. Їй необхідно боротися з млявістю і безініціативністю в характері. Хоча найчастіше Софія – рішуча жінка.

З дитинства Софія зростає посидючим і старанною дитиною. Вона знає слово “треба”. Отримує глибокі знання, але вони даються їй важко. Софія – добра, сором’язлива ніжна дівчинка. З віком працьовитість допомагає Софії в сімейному житті, і в кар’єрі.

Софія рідко користується інтуїцією, частіше своїми власними висновками.

Вона мислить глобально, дуже розумна. До своїх помилок нетерпима, а чужі готова виправляти. Ще одна особлива якість Софії – щедрість.

Софії потрібна професія, пов’язана з поїздками. Вона з успіхом може стати мандрівником і репортером. Колеги особливо цінують в Софії лагідність і сумлінність. Вона відповідальний, надійний працівник. Швидко рухається по службовій драбині, домагаючись все в житті самостійно.

Сумісність імені Софія

Софія темпераментна, велелюбна. Вдала сумісність імені Софія з Гнатом, Юрієм, Глібом, Олександром, Володимиром, Аркадієм, Сергієм, Олексієм, Борисом, Костянтином і Юрієм.

Чоловіки бачать в Софії деяку несхожість на інших. У сім’ї вона може бути лідером, але не хоче. Вона відмінний кулінар, стежить за модою, але не любить в одязі екстравагантності. Софія віддана сім’ї, гостинна, присвячує себе любові до чоловіка і дітям. Їй слід уникати шлюбу з Дмитром, Андрієм, Станіславом і Петром.

Іменини

Іменини Софії:

  • 1 жовтня (святий покровитель Софія Єгипетська, мучениця)
  • 1 квітня (покровитель Софія Слуцька, княжна)
  • 30 вересня (святий покровитель Софія Римська, мучениця).

Відомі люди

Відомі люди з ім’ям Софія: Лорен, Ковалевська, Перовська, Марсо, Преображенська, Пилявська, Ротару, Самойлова, Чіаурелі, Успенська.