Важливо

Значення імені Сніжана, походження, сумісність

Значення імені Сніжана

Значення імені Сніжана – «снігова».

Походження імені Сніжана

Походження імені Сніжана слов’янське. Має коріння від слова «сніг», тому часто трактується як «Снігуронька». Ім’я широко застосовується в багатьох слов’янських країнах, але найчастіше на Україні, в Болгарії і Сербії.

Зменшувально-пестливі варіанти імені: Снєжка, Сніжанка, Нежка, Снегурка, Сніжок, Жанна, Сніжана.

Характеристика ім’я Сніжана

Характеристика ім’я Сніжана – чутлива і ранима натура з тонкою душевною організацією. Вона дуже сприйнятлива до дій і думку інших людей, часто розбудовується з-за дрібниць. Сніжана може розгубитися і заплакати від одного грубого слова. Вона безпосередня і часто не може поводити себе врівноважено. Їй просто необхідна турбота, любов і увага близьких.

Характер Сніжани закладається в дитинстві і сильно залежить від середовища виховання. Але частіше всього – це жінка правильна, сувора і енергійна, але досить імпульсивна.

Сніжана любить приймати гостей, знаходитися в компанії друзів. Вона любить допомагати людям, прагне бути їм корисною. Сніжана часто буває повністю занурена у свої переживання і думки.

Вона добре розбирається в чоловіках, але особисте життя Сніжани при цьому складається не завжди. Складність в тому, що чоловік не завжди розуміє її непростий внутрішній світ. Відносини зі свекрухою, як правило, складаються не просто. Але, незважаючи на це, Сніжана завжди намагається бути тактовною і чарівною жінкою. Вона дуже любить і цінує свою сім’ю.

Сніжана, народжена влітку, імпульсивно, схильна до частої зміни настрою, часто помиляється у своєму житті.

Сніжана, народжена взимку, більш спокійна і врівноважена. Її відрізняють ділові якості та цілеспрямованість. Вона активний, енергійний, завжди має свою думку.

Сніжана – людина обов’язку. Вона реалізує всі свої устремління завдяки таким якостям, як терпіння, справедливість, чесність і доброта. Сніжані подобається відчувати відповідальність і долати труднощі. Вона ставить перед собою чіткі цілі і досягає їх. Вона абсолютно незаздрісна і безконфліктна людина.

Сніжана втомлюється від одноманітності, любить нові знайомства, зустрічі, поїздки. Вона має схильність до природничих, технічних і точних наук. Відрізняється розвиненою інтуїцією і логічним мисленням. Оптимальні професії – це адвокат, конструктор, інженер, дизайнер-економіст.

Сумісність імені Сніжана

Сніжані потрібен м’який, але темпераментний супутник життя. Вдала для шлюбу сумісність імені Сніжана з чоловіками по імені: Ігор, Антон, Артем, Ілля. Не підійдуть Василь, Артур, Федір, Борис.

Іменини

Ім’я не значиться в святках, тому іменини Сніжана не святкує.

Відомі люди

Відомі люди з ім’ям Сніжана: Перич Сніжана (каратистка), Берич Сніжана, (сербська співачка), Сніжана Малович (міністр юстиції Сербії), Пайкич Сніжана (сербська легкоатлетка), Смардзич Сніжана (міністр спорту Сербії), Єгорова Сніжана (українська телеведуча і актриса).

Leave a Reply

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *