Важливо

Значення імені Сергій, сумісність, походження

Значення імені Сергій

Ім’я Сергій означає «знатний», «слуга Бога».

Походження імені Сергій

Сергій – чоловіче російське ім’я. Існує кілька версій його походження. Згідно з однією з них, ім’я Сергій походить від римського родового імені Сергії патриціанської родини, що вела свій родовід від троянців. На латинській мові це слово означає «знатний», «високий».

За іншою версією походження імені Сергій пов’язано з застарілим ім’ям Сергій. Воно походить від латинського слова, яке означає «слуга Бога».

Характеристика ім’я Сергій

У дитинстві Сергій відрізняється від своїх однолітків чуйністю, співпереживанням. Він дуже енергійний хлопчик, який завжди тримає слово. Не вимагає особливого контролю дорослих, все виконує вчасно і правильно. Багато Сергійка до 4-7 років часто хворіють, але потім їх здоров’я поліпшується.

Сергій відрізняється делікатністю, намагається нікого не образити. У той же час, його дуже легко образити, хоча він не показує образи, щоб не ускладнювати відносини.

Згідно характеристиці ім’я Сергій, чоловік з таким ім’ям завжди знаходить вихід з важкої ситуації. У цьому йому допомагає здатність бачити не тільки головну, але і ті дрібниці, на які інші часто не звертають уваги.

Часто доля Сергія нагадує мозаїку, в якій чергуються удачі та поразки, періоди радості і зневіри. Але він ніколи не втрачає надію, у важкі моменти в ньому відкриваються приховані сили. Такі чоловіки, як правило, залишаються в пам’яті багатьох людей.

Зазвичай Сергій буває сумлінним працівником. Він грамотно організовує робочий процес і повністю віддається професії. Крім того, Сергій легко висуває нові ідеї і здатний їх реалізувати. З таких чоловіків виходять успішні креативщики. Сергій може домогтися визнання як актор, художник, музикант, композитор.

В характеристиці імені Сергій вказується, що чоловік з цим ім’ям часто стає прекрасним чоловіком. Він завжди прислухається до думки дружини, але не забуває і про себе. У дружини Сергій зазвичай вибирає м’яку, домашню жінку, якій стає помічником у всіх справах. Однак такий чоловік часто буває великим ревнивцем. Хоча в більшості випадків намагається цього не показувати, страждаючи на самоті.

Діти Сергія люблять і поважають батька. Він завжди цікавиться їхніми справами, вміє підтримати і підбадьорити.

Сумісність імені Сергій

Ім’я Сергій добре поєднується з по батькові Олексійович, Вячеславович, Валерійович, Павлович, Віталійович, Григорович.

Вдала сумісність імені Сергій з такими жіночими іменами: Валентина, Аліса, Агнеса, Галина, Вікторія, Ванда, Ірина, Дарина.

Іменини

Православні іменини у Сергєєв:

 • Січень – 18, 27, 31;
 • Лютий – 17, 21;
 • Березень- 5, 7, 8, 11, 25;
 • Квітень- 2, 5, 14, 25;
 • Травень- 7, 8, 10, 26;
 • Червень – 1;
 • Липень- 1, 11, 18, 20;
 • Серпень – 2, 25;
 • Вересень- 10, 22, 24, 29;
 • Жовтень- 1, 8, 20, 31;
 • Листопад- 1, 3, 14, 27, 29;
 • Грудень – 10, 15, 20, 30.

Відомі люди

Найбільш відомі люди з ім’ям Сергій: Сергій Радонезький, Сергій Єсенін, Сергій Рахманінов, Сергій Корольов, Сергій Дягілєв.

Leave a Reply

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *