Значення імені Серафима, сумісність, походження

Значення імені Серафима

Значення імені Серафима – «вогняна», «полум’яна». За іншою версією – «щаслива».

Походження імені Серафима

Походження імені Серафима пов’язане з латинським ім’ям Seraphinus, яке бере початок від давньоєврейського назви ангелів з шістьма крилами. Ім’я є жіночим варіантом чоловічого імені Серафим.

Характеристика імені Серафима

Згідно характеристиці імені, Серафима володіє прекрасним поступливим характером. Вона добра, великодушна й ласкава, не здатна заподіяти біль і неприємності кому-небудь.

Серафима по складу характеру холерик, її легко довести до істерики і відчаю. При найменшій невдачі вона сходить з дистанції, може впасти в депресію і замкнутися в собі. Надмірна сприйнятливість накладає свій відбиток на все життя Серафими. Батькам не варто потурати її примхам: потрібно з дитинства навчити дівчинку контролювати свої емоції.

Її з дитинства необхідно навчити не відступати від своєї мети, стримувати слово і йти до кінця. Дуже важливо, щоб батьки з самого початку привчали Серафиму закінчувати будь-яку розпочату справу.

Мрійлива і чуйна, вона володіє величезною чарівністю. Часом Серафима може бути безтурботним і простодушної, а іноді стає полохливою і обережною. Разом з тим, дівчина з таким ім’ям відрізняється імпульсивним характером і непередбачуваністю. У неї чудова інтуїція, високий інтелект, але пам’ять досить слабка.

Серафима надто довірлива і наївна. Вона довіряє однаково як своїм рідним, так і чужим людям, не побоюється шахраїв і пройдисвітів, з-за чого може потрапити в неприємні ситуації.

Зовні Серафима дуже схожа на батька. Вона невисокого зросту, має трохи повненьку фігуру. Але зайва вага не заважає її рухливості і високої фізичної активності.

Серафима не любить самотності, їй необхідна постійна увага і турбота. Вона стає прекрасною матір’ю, дружиною, берегинею домашнього вогнища. Як правило, вона буває щаслива в шлюбі, повністю розчиняється у чоловіка і дітей, із задоволенням створює затишок у власному домі. Але в силу своєї довірливості і всепоглинаючої любові може бути обманута чоловіком. Якщо перший шлюб не складається, то Серафима забуває про своє особисте життя і присвячує себе дітям, яких безмежно любить.

Сумісність імені Серафима

Для шлюбу Серафимі підходять чоловіки з іменами Аркадій, Олексій, Вадим, Максим, Павло і Михайло. Добре складаються стосунки з Сергієм, Родіоном, Тимофієм і Ельдаром. Погана сумісність імені Серафима з Віталієм, Германом, Володимиром, Денисом, Іваном, Костянтином, Петром, Русланом, Степаном, Семеном і Юрієм.

Іменини

Іменини Серафими випадають на 12 березня, 29 липня, 9 і 15 вересня і 19 листопада.

Відомі люди

Ім’я Серафима прославили актриси Яблочкіна, Нізовская, Бірман і Огарьова, льотчиця Амосова, доктор наук Гопнер, художниця Блонська, журналістка Чеботар, революціонерка Дерябіна, сценарист Рошаль, волейболістка Кундіренко, ігуменя Серафима – настоятелька Новодівичого монастиря.