Важливо

Значення імені Семен, походження, характеристика

Значення імені Семен

Значення імені Семен – почутий богом.

Походження імені Семен

Походження імені Семен давньоєврейське.

Старе: Симеон.

Похідні: Сема, Семенка, Сеня, Сенечка, Сенюра, Сенюха, Сіма, Сенюша, Симоня, Симаня, Оня.

Характеристика ім’я Семен

Характеристика ім’я Семен: впевненість у собі, нестандартність мислення.

У дитинстві Сема дуже допитливий, великий фантазер. Батькам просто необхідно бути терплячими і вислуховувати до кінця його фантастичні оповідання. Він розвивається не по роках. Дуже любить читати, навіть більше, ніж грати. Батьки повинні триматися з ним на рівних. Семену необхідні їх любов, співчуття й розуміння. Сема прагне пізнати світ, задає безліч питань вчителям і батькам. Йому не слід забороняти, краще пояснити і домовитися. Маленький Семен повинен поважати дорослого і відчувати його внутрішню силу. Тільки тоді він виросте вихованим, серйозним і всебічно розвиненою людиною.

Вибір професії відіграє велику роль для Насіння. Він правильно мисляча людина, інтелектуал з різнобічними інтересами. Для Насіння важливо розкрити себе у професії. Семен обов’язково досконало володіти обраною спеціальністю. Він впевнений у своїх талантах. Зазвичай Семен вибирає рідкісну професію. Він може стати хорошим хірургом, інженером, вченим-біологом, економістом. Семен з успіхом може бути літературним критиком. Його добрий гумор, гострий розум і знання життя допоможуть добитися успіхів в роботі. Головне, закласти для цього потенціал в дитинстві.

Семен насилу переносить невдачі. Тут проявляється його заздрісність і образливість. У Семена багато друзів, у них він шукає підтримку у важкі дні.

Семен поєднує в собі такі риси, як активність, рухливість, здатність до праці і наполегливості.

Семен не прощає завданих йому образ.

Часто Семен схожий на свою матір. Разом з тим він успадковує основні риси, характерні для жіночого характеру – незлобивість, доброта, м’якість.

У сімейному житті він прагне домінувати. Довго не бажає зв’язувати себе узами шлюбу. Часто помиляється у виборі дружини. Але до батькового боргу підходить з усією відповідальністю.

Сумісність імені Семен

Вдалим буде шлюб Насіння з Марією, Ладою, Євдокією, Анастасією, Варварою, Фаїною, Зінаїдою, Вірою, Тетяною, Ніною, Анною, Трояндою, Стелою, Лідією, Ізабеллою. Менш міцний союз Насіння з Яною, Світланою, Катериною, Вікторією, Іриною, Владиславою, Валерією, Алісою, Ксенією, Анфісою, Інною. Він домовит, обожнює дітей, присвячує себе родині. Якщо хочете мати надійного, вірного друга, щиро бажає допомогти, готового підставити своє плече – сміливо пов’язати своє життя з людиною на ім’я Семен.

Іменини

Православні іменини Насіння: 17 січня, 16 лютого, 14 вересня.

Святі покровителі: Симеон Богоприимец, Симеон Антіохійський, Симеон Єрусалимський.

Відомі люди

Відомі люди з ім’ям Семен: Дежнев, Челюскін, Будьонний, Лавочкін, Айзенштейн, Косберг, Фарада, Щедрін, Наришкін, Гудзенко, Стругачев, Венгеров, Тимошенко, Маслюков, Співак, Соколовський, Слєпаков.

Leave a Reply

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *