Важливо

Значення імені Савелій, походження, характеристика

Значення імені Савелій

Ім’я Савелій означає «тяжкий, непосильна праця», «невибагливий», «простий».

Походження імені Савелій

Існує дві версії походження імені Савелій. Згідно з однією з них ім’я Савелій має давньоєврейське походження й означає «тяжку працю». А з іншого це ім’я походить від латинського слова «Sabellus», що перекладається як «простий».

Характеристика імені Савелій

Ім’я Савелій ідеально підходить хлопчикам, народженим під наступними знаками зодіаку: Рак, Стрілець, Скорпіон, Ваги.

Маленький Савелій – дуже серйозний і цілеспрямований хлопчик. Незважаючи на свій юний вік, любить займатися спортом, загартовуванням і намагається вести здоровий спосіб життя. Хлопчик має живою уявою, йому подобається читати пригодницькі романи і уявляти себе героєм, який здійснює подвиги, захищає слабких і перемагає всіх ворогів.

Характеристика імені Савелій говорить про те, що це людина з суперечливим внутрішнім світом. З одного боку, він схильний до сумнівів, а з іншого – у критичній ситуації може холоднокровно і швидко прийняти рішення. Також подвійними та риси його характеру: похмурість, незалежність, скутість, гордість, флегматичність, самостійність. З віком у вдачу Савелія з’являється хитрість.

У будь-якому колективі Савелій своя людина, так як він легко знаходить спільну мову з людьми. Йому притаманне творче поведінка, а вміння знаходити рішення конфліктних ситуацій дуже цінується оточуючими. Але якщо у Савелія не вийде запобігти конфлікту, він може стати агресивним і різким.

Часто Савелій розташований до вживання спиртних напоїв. У стані алкогольного сп’яніння він стає некерованим і навіть буйним. Це може відштовхнути від нього знайомих і друзів.

На роботі Савелія характеризують як обов’язкового і відповідального співробітника. Всі доручення начальства він виконує неспішно, але завжди доводить доручену йому справу до кінця.

Сумісність імені Савелій

Савелій одружується пізно. Як правило, з нього виходить надійний і відданий чоловік. Гармонійні інтимні стосунки в шлюбі для нього дуже важливі. Якщо Савелій зустріне ту жінку, яка зможе зробити його щасливим у сімейному житті, то він завжди буде вірний їй. І навіть може дозволити дружині головувати в родині. Савелій любить своїх дітей, приділяє їм увагу, намагається зробити так, щоб вони ні в чому не потребували. Часто Савелій заводить домашніх тварин.

Найкраща сумісність імені Савелій з жінками, чиї імена Ганна, Олеся, Марія, Маргарита, Олена.

Ім’я Савелій підійде хлопчику з по батькові Борисович, Васильович, Дмитрович, Єгорович, Натанович, Робертович.

Іменини

Православні іменини у Савелія:

 • 17, 30 червня;
 • 3 грудня.

Відомі люди

Відомі чоловіки з ім’ям Савелій:

 • Балабанов (стольник імператора Петра I);
 • Крамаров (актор кіно і театру);
 • Тартаковер (шахіст);
 • Зайденберг (живописець);
 • Грінберг (поет, перекладач);
 • Дудаков (історик);
 • Ковнер (історик медицини);
 • Лібкін (ресторатор);
 • Ямщиків (реставратор, публіцист).

2 Comments

 1. Артур

  13/08/2015 at 15:45

  Дуже подобається ім”я Савелій вирішили як буде синочок назвем тільки так !!!!

 2. Сава

  20/12/2018 at 03:41

  А я і є Сава

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.