Важливо

Значення імені Саміра, походження, характеристика

Значення імені Саміра

Ім’я Саміра означає «підтримує розмову», «щедра», «сонце».

Походження імені Саміра

Саміра – жіноче ім’я, що має кілька версій походження. Згідно з однією з них, походження імені Саміра пов’язано з арабськими словами, які можна перекласти як «підтримує розмову». За іншою версією це ім’я походить від слова на санскриті означає «щедра». Деякі дослідники вказують на древньоанглійских коріння імені Саміра, в такому випадку воно перекладається як «сонце».

Характеристика імені Саміра

У дитинстві Саміра росте дуже товариським, рухливою дитиною. При цьому вона з раннього віку виявляє талант миротворця. Дівчинка не може спокійно спостерігати, як хтось поруч свариться. Вона обов’язково спробує зупинити конфлікт і помирити людей. Саміра – дуже добра, співчуваюча дівчинка. Часто вона підбирає кинутих кошенят, годує бездомних собачок. Таким чином, Саміра намагається досягти гармонії у навколишньому світі.

Подорослішавши, Саміра залишається такою ж активною і життєрадісною. Вона не може сидіти без діла. Причому, одне завершена справа відразу ж змінюється іншим. У дівчини завжди багато планів, вона не дає собі ні спокою, ні відпочинку.

Згідно характеристиці імені Саміра, дівчина з цим ім’ям зазвичай дуже балакуча. Головною рисою її характеру є товариськість. Вона любить галасливі компанії, увагу, славу. У багатьох ситуаціях дівчина проявляє надмірну взбалмошность, імпульсивність. Саміра любить веселитися, бути в центрі уваги. У той же час, вона чуйно реагує на зауваження на свою адресу, не терпить, коли їй вказують, не витримує критики.

Незважаючи на те, що дівчина дуже чуйна і чуйна, відштовхує людей від неї нездатність зберігати чужі секрети. Але це не пов’язано з її поганим характером. Саміра просто не може втриматися від спокуси поділитися з ким-небудь почутим секретом.

Саміру притаманна меркантильність, бажання багато чого досягти. Вона намагається стати забезпеченою, зайняти положення в суспільстві.

Для Саміри підійде професія, яка передбачає чіткість і порядок. Вона може бути успішним інженером, лікарем, бухгалтером. Досить часто Саміра досягає чудових результатів у підприємництві, стає ефективним керівником.

В характеристиці імені Саміра вказується, що дівчина з таким ім’ям дуже влюблива. Але вийшовши заміж, вона стає вірною дружиною й прекрасною господинею в домі.

Сумісність імені Саміра

Ім’я Саміра добре поєднується з по батькові Маратовна, Ринатовна, Володимирівна, Петрівна, Юріївна, Рамисовна, Максимівна, Муратовна.

Вдала сумісність імені Саміра з такими чоловічими іменами: Ярослав, Сергій, Єгор, Юрій, Гліб, Віталій.

Іменини

Православні іменини у Саміри не існують.

Відомі люди

Найбільш відомі люди з ім’ям Саміра: Саміра Махмальбаф, Саміра бен-Саїд, Саміра Ренді, Саміра Рис Армстронг, Саміра Азіз.

Leave a Reply

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *